Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köztetek van olyan, akinek a...

Köztetek van olyan, akinek a férje nem csinál otthon semmit? Pl. Egy teát nem főz meg, stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem apukám mindig besegít.Reggelit ő szokta csinálni általában és ha úgy van ebédet is készít. Bármiben besegít. :)
2011. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

az én párom anyja mindenben kiszolgálta a fiait, és mégis a párom mióta összeköltöztünk BÁRMIT megcsinál. ha igazán szeret és megkéred biztosan segít! az enyém magától észreveszi, nem szereti nézni ha a sok dolgom, mert addig se vagyok vele. életében nem tanult főzni, de mikor dolgom van fogja magát megcsinál egy főzeléket vagy akármit..

annyiban más egy picit, hogy annyira nem alapos a takarításban, de közben "rászólok" és utána minden oké :)

2011. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hat ahogy olvasom a valaszokat nem panaszkodhatok, bar szerintem az en ferjem nem segit amennyit kellene. Igaz bevasarlast megteszi csak nem szeret egynel tobb helyre menni, marpedig ez vagy az itt meg ott olcso. de a kozertbe lemegy es a bevasarlast megteszi. Takaritas. nagy ritkan... de azt ne ugy tesiz ahogy kene. Gyerekkel foglalkozik, elviszi terre, jatszohazba, h tudjak pihenni, fozni nem tud, pelenkat kicsereli, esti furdetesnel o kesziti a vizet, mig en oltoztetem a picit csinalja a tejcit neki, behozza nekem a vizet. tehat besegit, bar en szeretnem ha tobbet tenne...
2011. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az én apám is ilyen. Kizárt dolog, hogy ő mosogasson, főzzön, vagy takarítson. Persze a férfimunkákat elvégzi, ha van ideje és kedve. 21 éves vagyok és életemben 1x láttam mosogatni, pont tegnap :D Azért mert anyukám beteg lett és én már mosogattam aznap, meg főztem is.

21/L

2011. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Hát ez érdekes...a férfimunkát se?


Az én párom mindig segít, pont amennyit kell. Ha együtt élünk, miért ne? Persze főzni nem tud, de olyankor kuktáskodik. Ha kell kiszolgálja magát, de rendszeresen pl. ágyba hozza a reggelit (nehezen kelős vagyok, ő pedig hajnali bagoly), volt már valentin-napi meglepetés spagetti is :)


De főz-mos-takarít ha kell. Nem szereti, de ebből a szempontból nagyon emancipált :)


Persze, ha majd jön a baba, vagy más változás lesz, akkor ez borulhat.


Aki szeret, az megteszi, de lehet hogy alapból ilyen, nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy ne szeretne.

2011. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én sokszor megkérdőjelezem, hogy egyes férfiak életképesek-e nők nélkül. Bár lehet, hogy most csak az elkeseredettség szól belőlem. Egy-egy válasz irigylésre méltó. :) Nekem ezt jutott.
2011. aug. 13. 17:57
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem is apukám az ilyen.Ő mindig sokat dolgozott,anya meg évekig nem(vagy 15 évig mert apa borzasztó jól keresett),így evidens volt hogy anya csinálja az otthoni dolgokat.Csak hogy azóta apa rokkant nyugdíjas,és anya az aki dolgozik.De a házimunkát attól még anya csinálja ugyanúgy,apa meg semmit.

Anya meg Nagyi elkényeztették Apát!


Én azt tudom neked tanácsolni hogy ne hagyd!!!Ha egyszer is lesz férjem tuti nem fogom hagyni hogy ne csináljon semmit otthon.

2011. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!