Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit alszol a barátodnál/ba...

Mennyit alszol a barátodnál/barátnődnél? Szüleit esetleg zavarja?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátommal (Ő 23 éves) lassan 4 éve járunk. Kb 1 év után aludtam nála először, most már sokat alszom ott, minden hétvégén, és van hogy 2-3 napot is ott alszom, persze napoközben itthon is vagyok, anyuéknak is segítek. Nálunk ő sajnos nem tud aludni mert az ágyam nagyon kicsi, 2 en lehetetlen elférni rajta. Szeretem a szüleit és kedvesek velem nagyon, csak félek, hogy azt godolják sokat vagyok ott. Persze igyekszem segíteni a háztartásban, mindíg megkérdezem van -e valami amiben segíteni tudnék nekik, csak elég lelkis vagyok, és nem szeretném, hogy zavarjam őket! Mit gondoltok?
2011. aug. 12. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Az én szüleimet nem zavarja.:) Ismerik a párom szüleit- nah meg suliidőben meg csak a párom jön hozzánk - szal nincs ilyen probléma.:)
2011. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jajj, az előző válaszadó, és az első válaszadó voltam
2011. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Párom és köztem egy lakás van (panelban lakunk), szóval minden nap együtt alszunk. 15 évesen jöttünk össze, és már akkoriban is aludtam nála vagy ő nálam, akár suliidőben is. Volt olyan is, hogy gondoltam egyet és hajnalba (1-2-3-4 órakor) átmentem vagy átjött, egymás feléberesztése sose volt probléma. Most meg, hogy fősulira járunk, a koliban egy szobában is lakunk, :)
2011. aug. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!