Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit alszol a barátodnál/ba...

Mennyit alszol a barátodnál/barátnődnél? Szüleit esetleg zavarja?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátommal (Ő 23 éves) lassan 4 éve járunk. Kb 1 év után aludtam nála először, most már sokat alszom ott, minden hétvégén, és van hogy 2-3 napot is ott alszom, persze napoközben itthon is vagyok, anyuéknak is segítek. Nálunk ő sajnos nem tud aludni mert az ágyam nagyon kicsi, 2 en lehetetlen elférni rajta. Szeretem a szüleit és kedvesek velem nagyon, csak félek, hogy azt godolják sokat vagyok ott. Persze igyekszem segíteni a háztartásban, mindíg megkérdezem van -e valami amiben segíteni tudnék nekik, csak elég lelkis vagyok, és nem szeretném, hogy zavarjam őket! Mit gondoltok?
2011. aug. 12. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Én (17) a páromnál (18) van, mikor 1 hónapot is alszom, de ha kell segítek (pl.: Fűnyírás, főzés, stb...), mikor rákérdeztem, hogy bizti nem zavarom őket, akkor mondták, hogy nem. Szerintem ne izgulj, jeleznék feléd valamilyen úton, hogy zavarod-e. Ha meg nem hagy nyugodni a dolog, kérdezd meg a párodat, hogy téll. nem zavarja-e őket... Ha más nem, akkor ő megkérdezi:):)
2011. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem alszom a páromnál, legalábbis amikor a szülei otthon vannak nem. Nekem és szerintem nekik is kényelmetlen szembemenni pizsamában a reggeli kávénál, ha vendég van már nem ugyanaz. Igaz nekem az anyósom ritka tip-top nő, ha ott vagyok minden tökéletes kell legyen, a legszebb abrosz, a legszebb tányér, a legjobb ételek...borzasztóóó:)

Úgyhogy én kerülöm ezt a helyzetet...ha elmennek otthonról, szívesen átmegyek a páromhoz, főzünk együtt valamit, filmezünk, akkor ott alszom...

Egyébként egyetemisták vagyunk szóval amikor nem vagyunk itthon a hétvégéket egymásnál töltjük, nincs hiányunk ebben:)

Nálunk nem tud aludni a párom kicsi az ágyam, meg a szüleim is napellenzősek. Már megszoktuk.

Jövőben költözünk össze:)

2011. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok.:) Első hozzászóló: aszüleid mit gondolnak róla, hogy sokat alszol nála? Mert az enyémek eléggé konzervatívak.. elfogadják, de nem szeretik. Második hozzászólónak: Értem a helyzeted, de gondolom , hogy ez embertől is függ. a párom anyukája kedves nagyon, ha ottvagyok mindíg külön reggelit csinál nekem vagy hoz valamit a boltból, meg ragaszkodik hozzá, hogy egyek. Ha nem eszem akkor mindíg mondja, hogy " nem tudom miért félsz." Az összeköltözéshez pedig sok sikert.:)
2011. aug. 12. 14:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van saját lakásom,2személyes az ágyam. Az exem hiába volt jómódú,együtt lakott még a családjával,és az évek alatt kb 3x aludtam nála,amikor ők nem voltak otthon.Rohadt kényelmetlen volt az 1személyes ágyán aludni.Eszébe sem jutott,hogy a nappalijukban aludjon a 2személyes ágyon,vagy az anyjának a 2méteres ágyában...Ez elég rosszul esett...
2011. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szal eszébe se jutott,hogy a nappalijukban aludjon...
2011. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
aludjunk
2011. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezért nem tud ő itt aludni, mert iszonyat kicsi az ágyam, neki pedig egy nagy 2 személyes ágya van, ami sokkal kényelmesebb, ez egyértelmű.. De a szülei ágyában mondjuk én nem aludnék.:)
2011. aug. 12. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és nő vagyok :)
2011. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz,akkor vegyél egy ilyen 10ezer forintos matracot,felfújhatós-ruhaanyagból van:) 2személyes és kék színű-már szinte mindenűtt árulják.Persze csak ha anyagilag megengedheted és akkor azon aludhattok nálatok is!
2011. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszadó vagyok. Ne érts félre az én páromnak is aranyos az anyukája és belebetegedne, hogyha nem ennék, vagy ha valamivel megbántana. Nagyon a gondján viseli az én jó közérzetemet (vagy hogyismondjam:P). Arra is nagyon ügyel nehogy megbántson valamivel...

Szóval nem azért nem alszom náluk, mert nem aranyos az anyukája, hanem azért mert látom rajta, hogy annyira meg akar felelni nekem, annyira odateszi magát, hogy ezzel nem akarom terhelni. Meg amúgy is év közben gyakorlatilag heti 3-4 napot együtt vagyunk.

Köszi a jó kivánságodat, remélem sikerül összeköltöznünk 3 év távkapcsolat után...

2011. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!