Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen aludtál először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen aludtál először a barátodnál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15.
2011. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17. Ellógtam miatta pécsre 3napra. :)
2011. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16
2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16,de akkor már 1 éve együtt voltunk.
2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem aludni néhány hónap járás után már lehet.én 15 voltam mikor ott aludtam. de CSAK aludtam semmimás. 16/L
2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak ottalvas:15.
2011. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17,5 évesen:D

rá lettem "kényszerítve":D pedig nagyon nem akartam ott aludni senkinél se:D csakhogy a távolság miatt muszáj,elég sokszor már nála aludtam,ma jöttem haza..4 napot töltöttem most nála:D

2011. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) miért nem akartál ott aludni? amúgy most én is így vagyok vele...
2011. aug. 8. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig nagyon tartottam ettől az együttalvós dologtól.

16,5 évesen aludtam együtt vele, és fantaszkus volt:)

azóta már nem gond vele aludni, megy mint a karikacsapás...:)

Te sem tarts ettől, hidd el nagyon jó:)

különben hány éves vagy?

2011. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
óó tudom, hogy csodálatos :) nem arról van szó,hogy még sose aludtam vele ,csak arról ,hogy nem otthon náluk...kicsit tartok tőle,mert a szülei nagyon elkényeztetnek,holott én nem igényelek nagy felhajtást,teljesen örülnék ha nyugton hagynának,és valahogy ezt mindig próbálom elkerülni,tudom ,hogy nem jó halasztgatni,meg már neki is említettem ,hogy nem kell felhajtás..de valahogy még nem vettem észre ,hogy ez változott volna :S főleg csak ettől tartok
2011. aug. 8. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!