Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalni az érzelmekbe?

Belehalni az érzelmekbe?

Figyelt kérdés

sajnos voltak műtéteim, és pszichoszomatikusan könnyen megbetegszem .


Van egy érzelmileg lezáratlan ügyem évek óta,amit mivel lezárni ,rendezni nem tudok ,ezért lezártam magamban. Egyre rosszabbul vagyok fizikailag ..és félek h nagyobb bajom is ..


Lehet túlzásnak tűnik pedig borzalmas ez h nem számíthatok magamra ,az egészségemre ..


Mit lehet tenni ?

Most is ágyban fekszem mert este megyek orvoshoz ..


hogyan dolgozhatnám fel ? Mit tehetnék mégis ??


nem akarok meghalni, még jópár évig biztosan nem .

És szar életminőségben sem akarok élni .


Mit tehetek h az érzelmeim ne befolyásolják az egészségemet ??


2011. aug. 8. 13:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgok mással is megesnek és túlélik. Sokkal borzalmasabb dolgok is vannak a világon. Mondhatnám, hogy a szerelmi csalódás az élet része, mindenki túlesik rajta.
2011. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Igenis vannak olyan emberek akik ilyen jellegű betegségekre fogékonyak,és valószínűleg a kérdező megijedt ezektől a "tünetektől"...szerintem itt senkit nem kellene gúnyolni semmivel,hiszen azok akik még nem éltek át hasonló "traumákat" fogalmuk sincs ennek a fogalomnak e jelentéséről!Ez pedig tudomásom szerint egy olyan oldal,ahol bátran lehet kérdezni bármit!ja és még a kérdezőnek annyit hozzáfűznék,hogy a lehető legrosszabb dolog az elfojtás!ha magadban nem sikerül lezárni ki kellene beszélni magadból és valahogy,akár valakivel megtalálni a helyes megoldást.13.32-es voltam...
2011. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Én is éltem át hasonló traumát, mégsem estem össze, nem sajnáltattam magam, nem betegedtem bele... pedig azért nálam a mai napig jelen az az illető, akibe egyszer nagyon beleszerettem, de szakított, mert ő nem szeretett engem, mégis tartottam magam akkor is és most is. Persze akkoriban nekem is nehéz volt, de nem kürtöltem világgá, h oh jaj én szegény a halálomon vagyok.... hanem igenis csináltam a dolgom.. sőt, még több elfoglaltságot kerestem magamnak, és pár hónap múlva megismerkedtem valakivel, akivel már egy ideje együtt vagyunk, szeretjük egymást, és sokkal jobb így, mint egy olyan srác oldalán, aki nem is igazán szeret úgy... pedig azért vele is mentünk ideoda.. mégis a mostani kapcsolatom sokkal boldogabbá tesz. Ha te is felkelsz, és szépen éled tovább az életed, és elfelejted azt, aki téged nem is szeretett, akkor boldogabb leszel, és (bár ez nem számít...) de én is büszkébb leszek rád!
2011. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

[link]


Az utolsó mondatokat ajánlom figyelmedbe. De hogy tudd, hogy mire NEM panaszkodott, olvasd el az egészet.

2011. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, aztán pszichológushoz, próbáld ki azokat az alternatív terápiákat, amiket itt ajánlottak, az érzelmileg lezáratlan ügyedet meg zárd le magadban, még ha nehéz is, ne akarj mindenáron a másiktól beszélgetést kicsikarni, mert attól csak rosszabb lesz, nem fogsz megkönnyebbülni. Fogadd el, hogy nem akar téged!

Majd lesz olyan, aki akar és jobban megérdemel.

A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket, neked van egy egészségügyi és egy érzelmi problémád, a megoldáson dolgozz és nem azzal foglalkozz, hogy jaj, milyen tehetetlen vagy, meg gyenge, mert minél jobban bebeszéled magadnak, annál nehezebben fogsz kikecmeregni ebből a helyzetből.

2011. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Az érzelmekbe nem lehet bele hallni az egész fájdalom csak a fejedben létezik ezt próbáld tudatositani, fontos hogy valamilyen programmal eltereld a figyelmed akkor megszünek a tünetek mert a testednek semmi baja, ezt sokszor mond el magadnak.
2011. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Szia! Régebben írogattam ide szemét válaszokat, és most én jártam így. Kiment a párom külföldre, és összetörtem. Lebetegedtem, és örökké sírtam. De már jól vagyok, és csinálom a dolgom. Ősztől 2 suliba járok. Próbáld te is elterelni a figyelmed, és nehari az oltásért.. de remélem, már összeszedted magad.
2011. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!