Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalni az érzelmekbe?

Belehalni az érzelmekbe?

Figyelt kérdés

sajnos voltak műtéteim, és pszichoszomatikusan könnyen megbetegszem .


Van egy érzelmileg lezáratlan ügyem évek óta,amit mivel lezárni ,rendezni nem tudok ,ezért lezártam magamban. Egyre rosszabbul vagyok fizikailag ..és félek h nagyobb bajom is ..


Lehet túlzásnak tűnik pedig borzalmas ez h nem számíthatok magamra ,az egészségemre ..


Mit lehet tenni ?

Most is ágyban fekszem mert este megyek orvoshoz ..


hogyan dolgozhatnám fel ? Mit tehetnék mégis ??


nem akarok meghalni, még jópár évig biztosan nem .

És szar életminőségben sem akarok élni .


Mit tehetek h az érzelmeim ne befolyásolják az egészségemet ??


2011. aug. 8. 13:18
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

6 .válaszoló azért hiúnak hiú vagy, narcisztikus személyiség jegyek :) valahol nálad is gondok vannak a nagy kategorikusságod és agressziód nem sejtet sok jót,de ez legyen a te bajod.

És igenis kikérem magamnak ha olyan stílusban mondasz véleményt ami sértő. Te sem se ismersz de ha így lenne se lenne jogod hozzá .A véleményeddel amúgy semmi bajom,csak a megfogalmazásával.

ENNYI .

2011. aug. 8. 14:26
 32/47 anonim ***** válasza:
50%
tudod mit? nem tetszenek a válaszaink?? nem kérte senki, h oszd meg velünk a lelki bajaid!!! nem muszáj ide írni!!! a hatosnak is teljesen igaza van!! sajnáltatod itt magad.. kit érdekel, ha belehalsz az érzelmeidbe?? szted az normális, h otthon izzasztod a s*gged a gép előtt, az ágyban?? és tőlünk vársz segítséget? menj el orvoshoz, vagy legyél emo-s, halj meg.. ettől nekem nem lesz olcsóbb a kenyér -.- mit vártál?? h mindenki simogatást küld majd e-mailben?? sőt, még majd ki is törlöm a s*gged, nehogy fel keljen kelned nagy bánatodban.. :S mi legalább őszintén leírjuk a véleményünk, a többiek meg "jajj szegényke, egyem a kis pofid".. blö
2011. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

14:22


NAGYON KÖSZÖNÖM NEKED A VÁLASZT!!

2011. aug. 8. 14:28
 34/47 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,tessék összeszedni magad,és ha kell valami,írj nyugodtan :):)
2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

azzal, h jópofizol, nem fogja összeszedni Magát!! az ember akkor tesz bármit is, ha jól helyreteszik.. ahogy mi is a (szerintetek bunkó, k*csög, lehúzó) válaszainkkal.. és miért akkor? azért mert rátör a bizonyítási vágy!! hogy na mér csak azért is megmutatja nekünk, h Ő nem egy önsanyargatós, hisztis valaki.. és lépni fog előre

így meg csak elülteted Benne, h nyugodj meg, szép mézes-mázos az élet, ilyen kedveset és olyan kedveset írok.. ahha.. és most 3 napig azért lesz ágyban, mert ennek a néhány kedves szónak örül, és egész nap ezeket fogja olvasgatni, a kedves dolgokat.. és jól lekötöd a net elé.. én meg leugatom, mert azt érdemli, és majd nem lesz kedve többet ilyeneket kérdezni neten

2011. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
De most mondjátok már meg miért kell szídni egy ismeretlen valakit csak azért mert nem jár a kérdezővel? Ez nem bűn!!
2011. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
13:40-kor én is ezt írtam, a 69%-os voltam.. h nem kéne fikázni, mert a kérdezővel vannak gondok, nem azzal, aki miatt itt sír
2011. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
.
2011. aug. 8. 15:05
 39/47 A kérdező kommentje:

sza@ázi dolog volt tőle h tudta én szeretem, ő viszont ..mikor épp elfelejthettem volna akkor jött ezzel a de hiányzol úgy szeretlek szöveggel.. objektíve nézve ,ez volt a legfájóbb . azaz én gyengeségem valóban h még nem vok túl rajta ..


köszönöm akik írtak ,akár saját történetet ,tanácsot, tényleg hasznos lelkileg kicsit jobb is ..

2011. aug. 8. 15:27
 40/47 anonim ***** válasza:
de mostmár elment. tedd túl magad rajta.. szerezz másik pasit! egy új szerelem mindig jobb, mint egy szerelmi bánat
2011. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!