Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalni az érzelmekbe?

Belehalni az érzelmekbe?

Figyelt kérdés

sajnos voltak műtéteim, és pszichoszomatikusan könnyen megbetegszem .


Van egy érzelmileg lezáratlan ügyem évek óta,amit mivel lezárni ,rendezni nem tudok ,ezért lezártam magamban. Egyre rosszabbul vagyok fizikailag ..és félek h nagyobb bajom is ..


Lehet túlzásnak tűnik pedig borzalmas ez h nem számíthatok magamra ,az egészségemre ..


Mit lehet tenni ?

Most is ágyban fekszem mert este megyek orvoshoz ..


hogyan dolgozhatnám fel ? Mit tehetnék mégis ??


nem akarok meghalni, még jópár évig biztosan nem .

És szar életminőségben sem akarok élni .


Mit tehetek h az érzelmeim ne befolyásolják az egészségemet ??


2011. aug. 8. 13:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
21%
Talan ha bovebben kifejtened?
2011. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Gondolj pozitív dolgokra. Ép testben ép lélek. :) Ne a rosszakra emlékezz, hanem a jó dolgokra, mosolyogj sokat, még ha nehezedre is esik eleinte.
2011. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
lezárni azt az ügyet nem lehet vhogy? Akkor meggyúgyulnál?
2011. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

szeretek valakit aki engem nem ,és még azzal sem tisztelt meg h megadja nekem ami fontos .csak egy beszélgetést ,búcsút szemtől szembe .


a testem nem enged tovább lépni ,és kimondhatatlanul szarul vagyok, a göcs miatt csak feküdni tudok ..

2011. aug. 8. 13:23
 5/47 A kérdező kommentje:

igen ,szerintem segítene . és nem akarom neki azt írni h bocs haldoglom ,most már vére veszed a fáradtságot ?


pedig ha megkérdeznék mi az ami nélkül nem akarnék ,tudnék meghalni ,hát ez az egyik.


ez nem normális :( mésge tudok mit csinálni mert egyre betegebb vagyok ..

2011. aug. 8. 13:25
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy feneket kerítesz a dolgoknak és önmagad teszed tönkre ha nem lépsz tovább.
2011. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

"soha ne szaladj olyan vonat utan, ami mar elment!"

Legyen tartasod, onbizalmad! Hogyan tudsz olyan embert szeretni, aki teged nem szeret? Ne alazd meg onmagad.

Tudod megismertetek egymast, de nem tudta elfogadni egy tulajdonsagodat, vagy szokasodat, tehat joga van kilepni ebbol a kapcsolatbol, s jobb is igy, neked es neki is!

Fogadd el ezt, es lepj tovabb!

2011. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%
Pfff hallod ne haragudj, de nem csodálom, hogy elmenekült tőled! Ilyen emberrel soha ne találkozzak! Tipikus negativ, gyenge sz@r jellem! Ne baxtasd az egészséges embereket! (Az exedre gondolok) Hagyd élni és kerüld el!
2011. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy mély érzelmi trauma ért engem nemrég, külföldre költözött az a személy, aki, bár fizikailag sosem voltunk kapcsolatban, még nagyon fontos volt számomra. Túl fontos. És most már soha többé nem láthatom. Majd belehalok a fájdalomba, és folyamatosan sírógörcsöm van.

Hallottam már róla, hogy az ilyen lelki nyavalyák megbetegíthetik a testet. Muszáj tenni ellene! Én pl. azt teszem, hogy este lefekvéskor fantáziálgatok róla, hogy együtt vagyunk és minden csodás. Ez megtölt pozitív energiával. És bár a fájdalom tovább él bennem és nem akarom őt elereszteni, mégis, esténként újra és újra együtt vagyunk, és csak az enyém, és ott és akkor annyira jó vele, hogy talán elég ahhoz, hogy a testem ne betegedjen meg. A lelkem meg, talán az idő múlásával, megnyugszik majd. Talán sosem fog teljesen, de jobbnak kell lennie!

2011. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

hát azt ne is írd Neki, h meg fogsz halni, vagy meg akarsz halni, stb. mert ez érzelmi zsarolás volna

azért, mert Te pszichésen beteg vagy, és depresszióval küszködsz, nem kell másra is áthárítani a problémád

ha nem szeret, nem szeret.. fogadd el..

2011. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!