Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalni az érzelmekbe?

Belehalni az érzelmekbe?

Figyelt kérdés

sajnos voltak műtéteim, és pszichoszomatikusan könnyen megbetegszem .


Van egy érzelmileg lezáratlan ügyem évek óta,amit mivel lezárni ,rendezni nem tudok ,ezért lezártam magamban. Egyre rosszabbul vagyok fizikailag ..és félek h nagyobb bajom is ..


Lehet túlzásnak tűnik pedig borzalmas ez h nem számíthatok magamra ,az egészségemre ..


Mit lehet tenni ?

Most is ágyban fekszem mert este megyek orvoshoz ..


hogyan dolgozhatnám fel ? Mit tehetnék mégis ??


nem akarok meghalni, még jópár évig biztosan nem .

És szar életminőségben sem akarok élni .


Mit tehetek h az érzelmeim ne befolyásolják az egészségemet ??


2011. aug. 8. 13:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
**

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
48%

Én maximálisan meg tudom érteni a kérdezőt és azokat viszont nem, akik mások saját maguk által komolynak megélt problémájára úgy reagálnak, még egyet rúgnak is bele, amikor amúgy is a földön fekszik.


Valóban, átlagemberes mércével nem tűnik egy átlagosnak a kérdező problémája, de életszerűtlennek sem. Ha azt írná, hogy zavarja a sárga villamos sárga színe, akkor még le lehetne hülyézni, de szerencsétlennek ez éppen elég baj.

Nincs egy közös ismerős, aki a lelkére tudna beszélni az illetőnek? Ha menthetetlen is egy kapcsolat, én is azt vallom, hogy emberhez méltón kellene tudni lezárni. Ez joggal elvárható.

Gyanítom viszont, hogy Kérdező, ezt egyedül már nem valószínű, hogy meg tudod oldani. Saját hajunknál fogva nem tudjuk kiszabadítani magunkat a gödörből. Én pszichológussal való konzultációt tartanék jónak.

2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora szánalmas az egész... pfff... fogadjunk, h vmi kis 12-15 éves tinicsaj... nekem is voltak hasonló, és rosszabb gondjaim is, de sosem nyafogtam ennyit miatta... méghogy belehalni... haha! Mondjon a T. Kérdező egyetlen értelmes dolgot, amit csinált a múlthéten meg ma a nyavajgás, meg betegeskedés helyett!
2011. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

25 és munkából kellett hazajönnöm mert nem tudtam ülni, és sajnos napról napra rosszabbul vagyok :(


nem önsajnáltatásból írtam ki,és azt sem mondom h megúsztam ép lélekkel ,de pont ezzel rugdosni, hát aki ilyet akar írni inkább ne tegye.


Annak a néhánynak megköszönöm a hasznos választ.

2011. aug. 8. 13:46
 26/47 anonim ***** válasza:
48%

25 évesen ennyi eszed van? Egy válást megértenék... de ez durva amit csinálsz... ez egy egészséges kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Amit most te kérdezel, azt talán a mentális problémákhoz kellett volna besorolnod... Családi kapcsolatok? Nem is voltatok együtt.

2011. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

22.remek köszönöm .a kapcsolatunk miben létét nem akartam kifejteni. mind1 is .

Még valaki esetleg ? bántsatok nyugodtan ha úgy jobb nektek .. én csak egy kérdést tettem fel ami tény eltér az átlagostól .. -nem gondoltam h rövidzárlatot okoz.


még 1 köszönöm annak aki hasznosat írt ,a hellingert kipróbálom sztem ..

2011. aug. 8. 13:56
 28/47 anonim ***** válasza:

"6. válaszoló megkímélhettél volna akár h ideírj ,neked ez nem probléma mert te vagy az a típus aki az egészség zászlaja alatt gázolsz előre mindenen és mindenkin keresztül. Ilyen ember körülöttem se legyen mert te vagy az akire a legkevésbé lehet számítani ha baj van -ez kb az életfelfogásodból tükröződik ."

Na ide figyelj te kis beteg! 1. ismeretlenül ne vess rám követ, főleg azért ne, mert az őszinte véleményemen elgondolkodtál, és rájöttél, hogy akár igazam is lehet, de jobb, ha nyálaskodnak veled, és össze vissza sajnálgatnak!

2. Kurv@ szar emberismerő vagy, 2 igaz barátom és a családom mindenben számíthat rám, és ezt Ők nagyon jól tudják!

3. A többieket nagy ívben lexarom - én sem szorulok a segítségükre- így többek közt Téged is,nyílván ha találkoznánk, csak kihasználnál, és zsarolnál, mint ahogy az állítólagos -sokkal komolyabb mint egy párkapcsolat-os emberkéddel teszed!

4. Szerintem sec-perc alatt helyrepofoználak, de ezek után már kár a szóért, betegítsen tovább az összes hasonló gyengejellemű!


Szóval legközelebb válogasd meg a szavaidat!

2011. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
53%
elég gyenge vagy, a pasival nem is voltál együtt! Akkor mit vársz? Minek sajnáltatod magad? Össze kéne magad szedni....
2011. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
71%

Szia :)

Először is,ne hallgass azokra akik önsajnálattal vádolnak.Ha egy kis igazság is volna benne,akkor sem számítana,mert most nem ez a lényeg.A lényeg az,hogy ha (mint írtad) még sokáig szeretnél élni,ráadásul egészségben,akkor ne hagyd hogy egy olyan valaki aki egy szemernyi tiszteletet sem ad Neked,tönkretegyen.Felesleges.Egyszerűen nem éri meg!!!

Kérdezd meg önmagadtól hogy Boldog vagy-e így? Én biztos vagyok benne hogy a válasz egy határozott NEM lesz!

Az élet egy olyan dolog ami ad is és el is vesz.De ahol egy ajtó bezárul,ott egy másik mindig kinyílik,sőt lehet hogy akár kettő is.Talpra kell állnod,a saját érdekedben,és ne foglalkozz a múlttal.Csak előre nézz,mert minden amink van,előttünk van!

Ha akarsz beszélgetni,vagy ehhez hasonló,akkor írj privátban vagy valami,de hidd el Nekem,hogy ez így nem lesz jó.Biztosan vannak barátaid,menjetek el,szórakozni,kirándulni,kikapcsolódni,de ne gubózz be,ne feküdj állandóan,mert attól csak még jobban fog pörögni az agyadban,és még jobban kikészülsz.Szükséged van a kikapcsolódásra!A Teremtés arról is szól,hogy minden emberben van egy közös dolog.Mindenkinek vannak szenvedélyei,vannak olyan dolgok amiket szeretsz.Hát akkor élj azoknak a dolgoknak amiket szeretsz! 25 éves vagy,könyörgöm,az egyik legszebb korban vagy! Nehogy elvesztegesd már ezeket a kincseket!Holnap öregebb leszel egy nappal,nem fiatalabb! És tessék most is eltelt egy perc,miközben ezeket a válaszokat olvasgatod.Az időt nem tekerheted vissza!Én nem ismerlek Téged,nem tudom milyen körülmények között,vagy hogy hol élsz,de se ez se a környezeted NE fogja kordába az életedet!Saját tapasztalatból mondom Neked,hogy NE TEDD TÖNKRE AZ ÉLETED!!

Sok szerencsét kívánok Neked a továbbiakban,ha bármi van,írj Nekem nyugodtan! :):)

Sok szerencsét még egyszer! :)

2011. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!