Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve vagyunk együtt a...

10 éve vagyunk együtt a párommal, de még az esküvő szóba sem került, ti boldogok lennétek esküvő nélkül is? Persze jól elvagyunk igy is, de néha titkon azért vágyok egy esküvőre.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 08:14
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
90%
Mi 14 éve vagyunk együtt élettársi kapcsolatban . Van egy 10 éves közös gyermekünk . Én úgy gondolom hogy lehet papírok, és házasság köttés nélkül is ,békeségben és szerettetben együtt élni valakivel akit szeretünk.
2009. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt, ebből már másfél éve gyűrűzött állapotban :)

A párom férfi létére igencsak szorgalmazná a házasságkötést, de én valahogy irtózom az egész hercehurcától. Persze sokféle indokot írhatnék, hogy miért nem akarok, de mindenre lehet kifogás és replikázás is.

Szerintem így is jól megvagyunk, ha hivatalba vagy valahova megyek felveszem a gyűrűim a látszat kedvéért, de ennyi. Nekem Ő azuram, és ezen nem hiszem, hogy egy magyar törvények által kiadott anyakönyvi papír vagy a rokonok mulatozási kedve változtatna. :)

Most nyárra várjuk a babánkat, persze a családja részéről rögtön megindult a hajcihő, de megmakacsoltam magam. Utána meg azért szóljanak meg, hogy csak a gyerek miatt esküdtünk? :(

A párom azt mondja neki a tudat miatt lenne fontos, hogy hozzá tartozom. Nekem ez egy kicsit érthetetlen, hiszen most is, így is összetartozunk...

2009. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

26-éve élünk együtt a párommal, a fiunk 24-éves. Szépen élünk. Ez idö alatt 1-2 alkalommal beszéltünk az esküvöröl. Pl. a fiunk tette fel a kérdést, miért nem vagyunk házasok? Barátaink esküvöje után.

Nem ezt tartjuk a legfontosabbnak.

2009. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Sziasztok!Én is válaszoltam már korábban erre a kérdésre(30-as voltam,2009.04.15. 20:01)... :)Azóta eltelt már jó pár év,de még mindig ugyanazt mondom,mint akkor... :) Azóta is együtt vagyunk a párommal,nem házasodtunk össze,viszont az évek alatt született még két gyönyörű és egészséges gyermekünk :)
2015. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!