Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni?

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kissé tanácstalan vagyok, hol lehet átlagos huszonévesekkel ismerkedni, ami nem diszkó és nem is embervásár jellegű internetes társkeresés.

Úgy érzem nincs igazán tere az ismerkedésnek, óriási nagy lutri, hogy az ember belebotlik-e véletlenül valakibe, vagy sem. Szerintetek, hogy lehet jobban elébe menni a dolgoknak?


(Bocsi, a kategóriáért, csak felnőttektől szeretnék választ kapni.)


2011. aug. 6. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Na erre én is kiváncsi vagyok :D még csak 19/L
2011. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na pont én is ugyanígy vagyok ezzel a kérdéssel.

Nekem is mondták már a társkeresőt, de sztem is az olyan személytelen...Szerintem munkahely, suli. Ezek a legjobbak ilyen szempontból.

2011. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
5%
szerintem k* va gáz az interneten ismerkedni vagy erről kérdezni bárkit is, én inkább a személyes kapcsolatteremtést preferálom, de ha ronda vagy akkor sajnálom. ismerkedj facebook-on és töltsd fel másnak a képét. az a tuti. sok sikert! :)
2011. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pedig társkeresőn ismerkedtem. :D Mindig is ellene voltam ennek én is, de olyan unalmas munkahelyem volt, hogy megtehettem, hogy ott ezzel szórakozzak. 1 hétig voltam fent, nekem sokan írtak, illemből, meg, hogy ne unatkozzak, válaszoltam, de éreztem, hogy semmi komoly. Én nem írtam senkinek, de gondoltam, hogy egyszer írok egy szimpatikus srácnak. Talán 2-3 napot msn-eztünk és találkoztunk is. Kiderült, hogy már nagyon rég regisztrált és hogy már nem is járt fel, meg is lepődött, hogy írtam neki. Nagyon jó volt a találkozás, tehát egyértelmű volt a következő találkozó is. Akkor pedig összejöttünk és még mindig együtt vagyunk boldogságban több, mint két éve. Idővel hozzánk költözött, de jövőhónapban költözünk teljesen külön. :)


Szóval az tény, hogy óvatosnak kell lenni a társkeresőkkel, de azért hasznos is lehet. :)

Mondjuk én mindenképp ajánlom, hogy hamar találkozzatok személyesen az illetővel, mert úgyis akkor dől el minden, amúgy beleképzelsz mindent és majd csalódás lesz a vége.

2011. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!