Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így ismerkedni?

Van értelme így ismerkedni?

Figyelt kérdés

5 éve ismertem meg a barátomat neten. Azóta többször szakítottunk, de nem bírtuk egymás nélkül, és újra összejöttünk. Most megint külön vagyunk, de én remélek. Ugyanakkor megfordult a fejemben, hogy regisztrálok megint a neten. Egyrészt hátha jót tesz az önbecsülésemnek, másrészt, ha megtudja, hátha összekapja magát, harmadrészt hátha találok valakit (bár nem akarok).

27/N


2011. júl. 3. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
CSak a harmadreszre koncentrlj, a bartodat gyorsan felejtsd el. Vele is meg de most epp kulon, igy nem lehet ismerkedni.
2011. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legnagyobb értelme annak lenne, hogy először letisztázod magadban, hogy mit akarsz. Ha ez megvan, akkor felméred, hogy reális-e? Ha ez is megvan, akkor aszerint cselekszel.
2011. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy nyugodtan ismerkedj, ha már eszedbe jut, nagyon nincs értelme folytatni azzal a fiúval.
2011. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs.Ha ismerkedni akarsz,akkor szakíts,és indulj tiszta lappal.Ha meg akarod menteni a kapcsolatot,mert úgy érzed van értelme,akkor kár ezzel belekavarni,és megalázni a másikat.
2011. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem probálsz meg a külvilággal is ismerkedni? Annyi fiú van biztosan körülötted is, csak találsz egyet akivel jól megértitek egymást! Ha biztos hogy nem akarsz körülötted keresgetni, akkor marad szerintem a társkereső, de ott nem árt vigyázni sem! Szerintem jól teszed ha váltasz, ez a fiú nem érdemel meg téged! 13L
2011. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést egy 16 éves lány tette volna fel, akkor még megérteném.
2011. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, másképpen is, csak így direktebb. Fáj a szívem.
2011. júl. 3. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagy, mint én, de elképesztően nincs önbizalmad. Ha többször szakítottatok, akkor azt a kapcsolatot már rég el kellett volna földelned. Miért futsz olyan pasas után, aki nem tud boldoggá tenni, és még csak nem is feltétlen akar téged?

Regisztrálj neten, ha gondolod. Kezdj találkozgatni, ha ezzel visszatér az önbizalmad, hátha ráébredsz, vannak normálisabb pasik is, akiknek kellenél.

Mellesleg nem igaz, hogy csak a rondák ismerkednek társkeresőn keresztül.. Én régebben duci voltam, nem nagyon akadtak jelentkezők. Aztán mikor lefogytam, egyből jöttek legyeskedni mindenféle alakok.. pedig addig is ott voltam, csak nem vettek észre. Én nem akarom, hogy azért szeressen valaki, mert úgy nézek ki, ahogyan. Először a belső értékekkel keltsem fel valakinek a figyelmét, aztán jöhet a személyes találkozás..

2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt most nem részletezném, miért ilyen a kapcsolatunk, van sokféle, ez ilyenre sikeredett. Sok mindent ő nem vett/vesz komolyan, sok mindent én. Nehéz emberek vagyunk.
2011. júl. 3. 18:58
 10/12 anonim válasza:

Az olyan kapcsolatokban ahol a szakitások megismétlődnek a szerelem nme igazi,mert ha az lenne nem fajulna addig a dolog hogy szakitatok. Még ha két ember azt is hiszi hogy teljes szivéből szerelmes nem biztos hogy az.

csak ülj el és gondolkodj,minden rajtad áll és ha reális tudsz lenne magaddal szemben még ha pont magadnak is okozol ezzel rájdalmat rájössz majd mit kell tenned.

2011. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!