Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme így ismerkedni?

Van értelme így ismerkedni?

Figyelt kérdés

5 éve ismertem meg a barátomat neten. Azóta többször szakítottunk, de nem bírtuk egymás nélkül, és újra összejöttünk. Most megint külön vagyunk, de én remélek. Ugyanakkor megfordult a fejemben, hogy regisztrálok megint a neten. Egyrészt hátha jót tesz az önbecsülésemnek, másrészt, ha megtudja, hátha összekapja magát, harmadrészt hátha találok valakit (bár nem akarok).

27/N


2011. júl. 3. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A pasidat végleg rúgd ki!Már így sem lett volna szabad ilyen sokáig húznod!Többször szakítottatok,szóval gondolom nem egy álom kapcsolat volt!

A netes társkeresők nem elítélendők,barátokra tettem szert ezeken az oldalakon,de én ott sosem keresnék pasit magamnak,ennek ellenére a vőlegényemet a neten,egy közösségi oldalon ismertem meg!:)

Mozdulj ki egy kicsit és próbálj élőben ismerkedni is,otthon meg megvár a net!:)Sok szerencsét!

2011. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

de aranyos a 13 éves lány tanácsa :D


figyelj, kell egy kis idő, amíg lenyugszol és reálisan látod a kapcsolatotokat. azt várd ki. Rögtön szakítás után sokan visszamennének, még akkor is ha rossz volt, de pár nap/hét és már nem olyan csábító. Mondd azt magadnak: vele akarom leélni az életem? ennyi szenvedés közt, vagy elhiszem h érdemlek jobbat?

2011. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!