Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ismerkedni vagy már tuti h nemérdeklem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, beszélgetni vele csak nagyon ritkán lehet, állandóan a barátnőivel van. Párszor sikerült a köszönésen kívül mást is kihozni belőle!:D Olyan érzésem volt, hogy talán bejöhetek neki. (Közös óránkon elég gyakran szemezgettünk) Felvettem msn-re, na ott már más volt a helyzet, nem nagyon érdeklődött. Írogattam egy időbe, általában csak rövid válaszok, na meg a sok xd. Azért vannak olyan napok is mikor jól eltudtunk beszélgetni. Sajnos több az unalom, mint a normális beszélgetés!:S Kicsit beleuntam már az egészbe!:S Msn-en igaz nem is lehet ismerkedni....Suliba pedig csak a barátnők állandóan, tudom hívjam el tőlük stb..vmi más esetleg?
2010. jan. 3. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:

az msn tényleg nem mérvadó, mert nem látod a reakcióját, és az is lehet h azért nem figyel rád, mert 20 beszélnek még vele egy időben. tényleg az lenne a megoldás, ha el tudnád hívni valahogy, vagy megkeresnéd akkor, mikor a barátnői nincsenek vele.

pl. suliba hogy jár, vagy hogy megy haza? akkor is a barátnőivel? ha nekem bejönne egy srác, tökre örülnék neki ha mondjuk kiderítené h melyik busszal jövök be és reggel ott várna a megállóba egy olyan szöveggel, h jó reggelt! mi lenne ha együtt mennénk suliba, úgyis olyan rég beszélgettünk :)

vagy simán odamehetsz a csaj egylethez is, ha elég bátor vagy, megfogod a csuklóját és odamondod a csajoknak, h bocsi, elrabolom őt egy percre :D

2010. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyszer csípd el amikor nincsenek ott a barátnői és feltétlen négyszemközt beszéld meg vele. sok sikert.
2010. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy máskor is volt már példa arra h megbeszéltük a dolgokat. Persze mi a válasz:BARÁTOK! Még abból sincs semmi utánna, hiába mondja az illető annyit se beszéltünk, mint addig. Nemakarok megint ígyjárni....Egyébként fogalmam sincs, h mikor jön reggel suliba!:) Köszi a válaszokat!
2010. jan. 3. 01:34
 4/9 A kérdező kommentje:
msn-en ugye hanyagolnom kéne mostanában, vagy nem feltétlen? Ezt az előbb elfelejtettem!:D
2010. jan. 3. 01:36
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem se írogass rá msnen. ha akar, majd ő ír, de az is lehet, az nem az ő terepe. igen, tudom benne van a pakliban a csak barátok szöveg, de inkább tudj biztosat, minthogy tépelődj, vagy hogy veszni hagyd azt, amiből esetleg lehetne több is, nem? ;)
2010. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, csak nincs jó érzésem. Beszélgettünk mi már ilyen témáról, de annyira nemérdekelte a dolog. Nemszeretne kapcsolatot az volt a lényege, még el is mesélte h utasított nemrég vissza emberkéket! Igazából ez az ami visszatart.... Msn-el kapcsolatban pedig aztmondta h ő nemnagyon szokott írni senkinek. Ez is lehet h csak duma.:S
2010. jan. 3. 02:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan a korodat nem irtad de ha jól sejtem még csak tizenpár évesek vagytok...

Szerintem hanyagold a lányt, nem akar tőled semmit se, csak te szeretnéd belelátni, ő meg nem akarja teljesen nyiltan kimondani.

Habár nem ismerem pontosan a helyzetet, de eléggé ilyen gyanús a helyzet...

2010. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még nem jutott eszedbe, hogy msn-en kérj tőle randit?
2010. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekelnéd már történt volna valami. Egy haverral szoktunk néha jókat dumálni, a szerelmével az ember sok időt akkar tölteni. Nem hagya hogy barátok, tanulás eltéritse. Bocsi de szerintem nem akkar töled semmit, probálkoz mással.
2010. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!