Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom 4hónap járás után...

A párom 4hónap járás után megkérte a kezemet és úgy hogy én 16 leszek ö meg 23 éves? Igent mondtam de az esküvöt én még kb. két év múlva szeretnék csak! Mit csináljak? Az anyjával beszéljek erröl? Én anyumnak említsem meg, hogy mit szeretne?

Figyelt kérdés

Szóval ahogy leírtam én még fiatalnak tartom magam egy esküvöhöz és még a párommal sem vagyunk olyan hosszú ideje együtt!Megbántani sem akarom és az anyjátol is félek mert a kapcsolatunk elején volt egy komoly vitám az édesanyjával,de azóta változtak a dolgok úgy néz ki!!

Szeretem a párom,de ha ezt így neki is elmondanám félek, hogy megharagudna és aztr gondolná,hogy nem akarok hozzámenni!!Mit tegyek szerintetek?Ötleteket és tippeket nagyon szívesen várok!


2009. ápr. 9. 19:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket és a tanácsokat és az okos gondolatokat!!És igen azt hiszem az lesz a legjobb ha leülök vele és megbeszélem ezeket a dolgokat,mert ez így nagyon nem jó senkinek se!Föként nem nekem!!A sírással ö nem zsarol engem,csak nagyon érzékeny lelkű emberről van szó,amit nagyon szeretek benne!!Szülni még semmi képpen sem akarok az esküvővel kapcsolatban meg majd annyit,hogy szülinapomkor(május 20.)a család előtt is megkéri a kezem és anyum amit mondani fog vagy tanácsolni,szerintem azt fogom tenni!De erről még most nem akarok szólni,mert félek "seggre ülne"!De szerintem ö is ezeket fogja mondani(vagy ha most tudná)ezeket mondaná mint ti!!A párommal hogyan kezdjek bele ebbe a beszélgetébe?Mit mondjak neki úgy kb.?
2009. ápr. 12. 12:14
 12/12 anonim ***** válasza:

"mondtam neki,hogy míg a tanulást be nem fejezem szó se lehet róla és félre vonult és elkezdett sírni,hogy én öt nem is szeretem meg nem is gondolom vele komolyan a jövöt!!"


ÖNZŐ.

Kíváncsi vagyok, mi lett veletek.

2012. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!