Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtartani egy...

Hogy lehet megtartani egy hódító típusú férfit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg lehet tartani? Vagy csak szenvedés várna rám? Valaha biztonságban érezhetem magam mellette?
2011. júl. 29. 19:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Elnézést, így akartam helyesen írni:


"....aki soha nem lett (lesz) felnött..."

2011. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Még valami:


Ha hüek akarunk EGY nöhöz lenni/maradni, ahhoz az összes többi nöröl le kell mondanunk.

Az ilyen férfi nem akar lemondani, mert önzö!


Egy önzö ember viszont eleve nem való egy párkapcsolathoz, abból boldogság (mindkettö számára) nem fog születni...

2011. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 debildevil17 válasza:
nekem komolyan bevált a film.. és ha a szóban forgó pasi is szereti ezt a filmet nagyon ajánlom h nézd meg vele :D
2011. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Láttuk párszor az Indiana Jonest, lehet ezért nem csal meg?
2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 debildevil17 válasza:
sőt, biztos is... nagyon jó az a film és komolyan mondom ennél jobb módszer nincs arra h megtarts a pasid :D
2011. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Külön köszönet 21:22! (Ezt most egy életre megtanulom!)

Azt még mindig nem értem, hogy jön ehhez Indiana Jones...de most már nem is lényeg!

2011. júl. 30. 18:08
 27/27 anonim ***** válasza:
ne akard megtartani! nekem egy ilyen f@sz miatt siklott majdnem félre az életem és csak a Jóistennek köszönhetem,hogy nem veszitettem el mindent! utolsó pillanatban tértem észhez.soha többé ilyen pasi nem kéne!!!
2011. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!