Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtartani egy...

Hogy lehet megtartani egy hódító típusú férfit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg lehet tartani? Vagy csak szenvedés várna rám? Valaha biztonságban érezhetem magam mellette?
2011. júl. 29. 19:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%

El kell csavarni a fejét.

A világon a legjobb dolog :)

2011. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Megszerezni nem gond. Megtartással van gond, mivel megunja azt akit már megkapott. Újra és újra előtör a vadászösztöne...stbl
2011. júl. 29. 19:56
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ideig-óráig veled marad, addig nagyon boldog leszel, aztán megun téged, és friss husi után néz. Te döntesz, hogy megéri-e a bizonytalanság a boldogságért, de egyet ne feledj: kutyából sosem lesz szalonna.
2011. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi már :) Mondom ez a legjobb dolog a világon, mindig izgalmas :)

Tudj újat mutatni neki, érezze magát veled nagyon jól.

2011. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Hááát, szerintem egy idő után roppant fárasztó lesz, hogy mindig résen kell lenni, nehogy más nő keltse fel az illető érdeklődését és folyamatosan azon agyalni, hogyan lehet egy ilyen embert megtartani. Raáadásul ez nem is egyenrangú kapcsolat: állandó függést jelent a megtartandó másiktól.
2011. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A hódító pasik sajnos mindig azok maradnak. Maximum elvesznek egy olyan nőt, aki elnézi a kilengéseit. A barátnőm nagyapja, már felállni se tud szinte, de szóban még mindig teszi a szépet.
2011. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet megtartani. Hibás. Úgy is félre fog menni. A kutyából soha sem lesz szalonna!
2011. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet megtartani. Ahogy már írták előttem, ideig-óráig esetleg. Ahhoz nagyon tökéletesnek kellene lenned, sőt még az sem lenne elég, ugyanis a tökéletes meg unalmas. Sajna ez van, már átéltem...
2011. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
89%
csak szuperszopkártyával lehet megtartani..
2011. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 debildevil17 válasza:
89%
hát megtarthatod de nagyon nehéz lesz.. az én pasim is ilyen "hódító" és már többször a szakítás határán voltam vele de aztán megnéztünk együtt egy Indiana Jones filmet és minden rendbejött :DD
2011. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!