Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtartani egy...

Hogy lehet megtartani egy hódító típusú férfit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán meg lehet tartani? Vagy csak szenvedés várna rám? Valaha biztonságban érezhetem magam mellette?
2011. júl. 29. 19:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy becsukod a szemed és 'boldog tudatlanságban' élsz a további életedben. Mert akkor nem veszel tudomást a félrelépéseiről.

Egy másik tipp:sehogy. Aki ilyen, az 10 év múlva is ugyanilyen lesz. Akiben ennyi vadászösztön van, az sosem fog csak egy nő kedvéért megváltozni. Mert neki csak egy nő, csak egy a sok közül..Majd eldob, és keres helyetted mást.

Próbálkozni próbálkozhatsz. De sosem tennék ilyet, mert 1. úgy is belefáradnék egy idő után már 2. mindig bizonytalan lennék, megbízni sem nagyon lehet egy emberben.

Egyet mondok: nem biztos, hogy ha keresel egy másik pasit az hűséges lesz, lehet az meg a hátad mögött csalna meg és valószínűleg meg sem tudnád, míg ő hódító típusú férfiak megcsalásait pedig előbb tudnád meg, mint egy olyanét aki elvileg hűséges.;)

De, ha neked kaland kell akkor vágj bele, de számolj azzal, hogy mi lehet a végeredménye, következménye, hogy ne érjen meglepetés. Tudod, próba cseresznye.

2011. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
megbízni sem nagyon lehet egy ilyen emberben*
2011. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
20:13 Mi köze ennek az Indiana Jons-hoz? Egyébként a szóban forgó pasi is rajong ezért a filmért!
2011. júl. 29. 20:22
 14/27 A kérdező kommentje:

Környezetem szerint jó csaj vagyok, diplomás, megközelíthetetlen és különleges. Ő is megdolgozott értem, már annyira pedálozott hogy elhittem, hogy tényleg belémesett. Aztán megkapott és azóta minden rossz.

Azt érzem nem vagyok már elég jó neki, állandóan azt látom ahogy más nőknek irogat neten. Hogy mellettem is folyamatosan a nőket nézi. Mindig valami meglepetést vár, mindig valami újat akar kipróbálni. Elegem lesz szakítani akarok, akkor észbekap megint pedálozik és mintha ezt élvezné. Aztán megfogadja, hogy nem bírja nélkülem miattam megváltozik és látom is rajta, hogy komolyan gondolja, eltelik egy kis idő és már megint azt látom rajta, hogy valami nem jó, már nem érzi annyira jól magát velem...és én már ebbe kezdek belefáradni.

Csak az érdekelt, hogy van-e valami trükk. Esetleg rosszul csinálok valamit? Mert már ott tartok, hogy magamban keresem a hibát.

2011. júl. 29. 20:28
 15/27 anonim ***** válasza:

Ne magadban keresd a hibát.

Jobb, ha keresel egy komoly kapcsolatra képes férfit.

Mert gondolom komoly kapcsolatot akarsz. A barátod ő nem.

Ebből is látszik, hogy a vadászösztön az benne van, és hogy még nem akar elköteleződni senki mellett.

2011. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg egy "hódító típus", akkor nem érdemes.

Melletted is hódítani fog!!!

2011. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikat néhányan kemény diónak, kihívásnak tartják. (szegények) Pedig simán csak fejletlen erkölcsi érzékkel bíró, kötődni képtelen, személyiségzavaros kis kukac az összes. Nehogy már egy ilyenért keresgéld magadban a hibát. Lassan többen vannak ezek, mint a normális pasik. Ezt billentsd fenéken, és keress magadnak egy férfit.
2011. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó tökéletesen megfogalmaztad, ezt a szöveget betanulom:D
2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát, ennél jobban leírni tényleg nehéz lett volna.

Az ilyen emberek képtelenek szeretni ... akkor meg minek kinlódni velük?

2011. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az ilyen "férfiak" csak megkapni akarnak, de nem megtartani! Utóbbihoz már nincs meg a karakterük.

Olyanok, mint a méhek: mindenhol összegyüjteni -de csak a mézet(!)-, és továbbrepülni, sehol nem megmaradni.

Öregkorukra szerencsétlen, magányos, megkeseredett, "világtól meg nem értett", kiábrádult roncsok lesznek...


Egy igazi férfi tartós és felelösségteljes párkapcsolatra vágyik, családot, gyermekeket, közös jövöt akar.


A "hódíto tipus" nárcisztikusan csak a sikereiben, "trófeáiban" sütkérezik. Ez az "örök gyermek" típusa, aki soha nem lesz lett (lesz) felnött...

2011. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!