Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az örök hódító típusú férfiak...

Az örök hódító típusú férfiak soha nem állapodnak meg?

Figyelt kérdés

Ha van egy férfi 25-30 foglalkozik a megjelenésével, testével. Imádják a nők, flörtölésekből-hódításokból szerzi az önbizalmát! A legfontosabb saját maga, önző és fontos, hogy meghagyják a szabadságát. A laza kapcsolatokat részesíti előnyben. Nagyon fiatalon már csalódott és nem hisz a szerelemben.

Állandó ellentmondásba van saját magával...egyszer családot tervez, boldog életet hogy idővel majd megkomolyodik és más értékeket fog képviselni. Máskor pedig hogy ameddig csak lehet falni fogja a nőket.


Ilyen férfiakkal mi lesz? Hogy fog alakulni az életük? Lehet egy ilyen férfinak hinni, hogy majd egyszer megkomolyodik?


2011. jún. 13. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem változnak meg...
2011. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kikötnek majd valaki mellett, de továbbra is fenntartják a feleség mellett a hódító hadjáratokat.
2011. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen, lehet, mert néha ugyan rájön az 5perc, de máskor ő is gondol a "normális jövőre". És ha megtalálja az "igazit", akármekkorát is csalódott, meg fog állapodni mellette.
2011. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megváltozhat, mondjuk úgy 50 körül, ha akad nő, aki ezt hajlandó kivárni..
2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaham, ráadásul bizonyos példányok közbe még hangoztatják is, hogy annyira vágynak szerelemre...(lásd egyik exem).

Nem lehet vele mit kezdeni:D

2011. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19:03 Detto
2011. jún. 15. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A többség nem változik, de ismerek kivételt is.
2011. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek a férfiak igazából mindig ugyanazt az impulzust keresik, mert más örömöt nem nagyon kaphattak.

Vágynak, igenis vágyhatnak a számukra ideális nőre, aki miatt gyökeresen képesek is lennének a változásra.

Csak ehhez tudni kéne, hogy mire, kire vágyik és azt folyamatosan adni, adni, adni neki rengeteg évig.

Fogalmam sincs, hogy ez az elgondolás mennyire működőképes, mert nincs férfi, akinek lenne ennyi önkritikája, belátása, őszintesége, önismerete. És még le is írná valahova, mondjuk ide :)

Én hiszek a tökéletes kapcsolatokban, ennyi ember között biztosan megvan mindenkinek a hozzávaló párja, akit imádhat haláláig.

2011. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

19:24-es vagyok.

Most olvastam el a többi választ is, ezek alapján annyit fűznék hozzá:

Igazatok van, vannak, akik hangoztatják, hogy meg fognak változni. Na, azok nem változnak. Majd amikor talál valakit, akit tényleg szeret és aki mellett tényleg meg tud állapodni, akkor nem fogja mondani, akkor cselekszik. Legalábbis én ezt tapasztaltam a környezetemben.

2011. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megállapodnak, de a tartós kapcsolat mellet is hódítani fognak.

Kell egy nő, aki ezt elviseli.

2011. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!