Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermekemet nálam helyezik...

A gyermekemet nálam helyezik el akkor is, ha Bírósági letiltás van a fizetésemből?

Figyelt kérdés
A gyermekem édesapjával több mint 1,5 éve külön utakon járunk.A gyermek elhelyezési per még folyamatban van.Három tárgyalás volt már ,de egyiken sem jelent meg.Nem is foglalkozik a gyerekkel.Még akkoribban felvettünk elég sok pénzt persze mindent az én nevemre!Most tőlem fogják letiltani a fizetésem 33%-át.Érinti ez a gyermekelhelyezést???
2011. júl. 28. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem. Egyedül akkor érintené, ha annyira kevés pénzed lenne, hogy tényleg az étellel is gondok lennének. Ne márkás kajákra gondolj, hanem arra, hogy már kenyérre sem futja.

Egyébként ha ennyire nem foglalkozik vele, szerintem még ha kenyérgondjaid lennének akkor sem ítélnék neki.

2011. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
A bírónak az anyagiakat nem is szabad figyelembe venni. Az elhelyzés után probléma esetén lehet segélyezni, stb.
2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Már hogy a viharba ne lehetne figyelembe venni?

Olyan helyre nem helyeznek gyereket, ahol tető sincs a feje felett.

Egyébként a hitelnek közösnek kellene lennie kérdező, amennyit befizettetek még a házasság alatt,annak a felét visszakapod a férjedtől és amit te jelenleg fizetsz az csak a tiéd.

2011. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem voltunk összeházasodva...Így minden az enyém!
2011. júl. 28. 15:44
 5/15 anonim ***** válasza:
És tudod bizonyítani, hogy együtt éltetek?
2011. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen!Az Én szüleimnél laktunk!
2011. júl. 28. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel semmi érdeklődést nem mutat a gyerek iránt hisz a tárgyaláson nem jelent meg nem hiszem hogy nála helyezik el a gyereket.
2011. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Abból a pénzből amit felvettetek ő is részesült. Építettek belőle vagy van nyoma?

Na mindegy ha nincs az sem számít, szerintem perelheted azért,hogy a közösen felvett hitelt közösen is fizessétek vissza.

2011. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Felújításra vettük fel,de szerintem hiába perelném,ugyis letagadná hogy ő is benne volt!Így ebben a formában nem hiszem hogy bizonyítható!

Neki x-box kellett meg,lcd tv,stb.Ebben a formában résazesült kimondottan ő.

2011. júl. 28. 15:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor is, nehogymár te fizess vissza mindent.Ha együtt éltetek akkor a hitel is közös.
2011. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!