Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért váltál el, és mennyi...

Miért váltál el, és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Megbántad?
2011. júl. 28. 12:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Váltál vagy szakítottál, mindegy.
2011. júl. 28. 12:03
 2/8 anonim ***** válasza:
7 év együttlét, ebből 2 év házasság után, mert ő elkényelmesedett és nem kapott a fejéhez, nem dolgozott, bűzlött, elegem lett.
2011. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
.
2011. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
6 év után váltam el a feleségemtől, de kölcsönös volt a válási szándék, sajnos. Neki nem tetszett, hogy néha nem az van, amit ő akar, és úgy érezte, én nem hallagtok rá, akkor is csinálom ha neki nem tetszik, én pedig néha szerettem volna a hobbijaimnak élni, kikapcsolódni kicsit, túlzottan elegem lett, hogy ezt ő nem fogadja el, és neki sem tetszett, hogy ez van. 6 év után szétmentünk, végülis úgy ahogy harag nélkül.
2011. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem bántam meg igazán, én olyan kapcsolatra vágyom, ahol a párom megérti hogy nekem is vannak bizonyos hobbijaim, szenvedélyeim, amiket szeretek gyakran csinálni, és szeretek néha kikapcsolódni.
2011. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Elegem lett,megcsalt a barátnőmmel,unokatesómmal.Lealázott,elszívta az erőmet,eltartottam,én 17 éves korom óta dolgozom,ő a mai napig az ostoba nőkőn él.Próbáltam megmneteni a fost ,de mikor a fehérneműs probálkozásomra azt válaszolta hogy eltakarom a tévét húzzak ki a képből,és amúgy is szánalom amit csinálok,hát akkor mondtam ki hogy vége,lehet el húzni.Nem bántam meg elb*sztam három évet az életemből,de legalább nem vártam tovább.Immár 10 éve élek boldog kapcsolatban.Nem cserélném vissza pénzért se.
2011. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 év együttlét után sokaltam be. Eleinte minden ok volt aztán jöttek a hülyeségek. Nem lett kedves, elkényelmesedett, nem akart dolgozni,nem volt se szex,se csók.Úgy gondolta csak az a jó amit ő akar és gondol.Nálam lakott,de a szakítás után még 1 hónapig engedtem h. nálam legyen, persze én voltam a szemét h. siettetem hogy elköltözzön. Kicsit haragban váltunk el, nem bánom, azóta vidékre költözött a jelenlegi barátnőjéhez.
2011. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 josek ***** válasza:
10év járás 4év házasság után, elhidegülés és megcsalt a párom, nem bántam meg azóta apa lettem, ö nem akart szűlni,
2011. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!