Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy a...

Hogy érhetném el, hogy a nővérem kilépjen a lelki terrorból? Borzasztó ezt látni.

Figyelt kérdés

1 éve vannak együtt, 25 évesek. A barátja napról napra lek..vázza (ok nélkül), minden lehetséges módon megalázza. A legújabb az, hogy elérte nála, hogy a fizetését neki utalgassa át, de ebből ő nem fog látni egy forintot sem többet, ez biztos.


Mikor kérdezem hogy miért nem szakít vele (minden második nap sírva állít be), azt mondja hogy "én mindig szakítok, de ő sosem vesz komolyan".


Mit tehetnék én? Annyira rossz látni tönkremenni őt, akit annyira szeretek. Kérlek segítsetek. Voltatok már ilyen helyzetben?

Bocsánat ha nem összefüggőek a mondatok, annyira zaklatott vagyok.


2011. júl. 27. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja még valami: az önbecsülését nem veszítheti el, mert nincs neki. ha volna, nem élne ilyen kapcsolatban.
2011. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jesszus, mik vannak!!!!
2011. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Össze fogom hozni egy pszihológus ismerőssel, hátha javul a helyzet.
2011. júl. 29. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!