Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a keresztnevedet?

Szereted a keresztnevedet?

Figyelt kérdés
Sohasem akartad megváltoztatni?:)
2011. júl. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Tünde vagyok,én szeretem a nevemet. Dalma néven is gondolkodtak, de szerencsére a Tündénél maradtak.
2012. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de nem akarom megváltoztatni, annyira nem izgat a dolog
2012. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, túl komoly hozzám, nem lehet becézni sem =/ egyedül az tetszik benne, hogy olyan "international" tehát minden nyelven ugyanúgy írják, ezért külföldön is elsőre felfogják meg megjegyzik, hogy mi a nevem. 8 éves koromban kitaláltam hogy legyen második nevem, mert akkor az jobb lesz és hívhatnak azon. Na hát ennyi idősen voltam olyan fantáziadús, hogy anyukám és nagymamám nevét vettem fel másodiknak: Katalin. És mellesleg senki nem hívott így soha =D
2012. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Engem Melindának hívnak. Általánosban csúfoltak, hogy "Melinda, hol a melled..." így akkor nem nagyon szerettem. De utána már megcserettem. Már csak azért is, mert Anyám adta nekem, akit imádok (a Bánk Bánból vette az ötletet) + lágy az ejtése.

A becézéseit: Meli, Melcsi pedig elfogadtam, hiszen ha valaki becéz, akkor kedveskedni akar. Miért haragudjak rá ezért.

2012. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Nem szerettem soha különösebben, de mióta a jelenlegi párommal vagyok, megszerettette velem. Olyan szépen mondja, és úgy oda van a nevemért, hogy én is tisztára megszerettem. Hogy ez hogy alakul a továbbiakban, nem tudom, mert nem áll jól a szénánk. Meglátjuk, lehet hogy ő megy, de a nevem marad, és a szép emlékek is maradnak.
2012. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Erika vagyok. Szeretem. :)
2012. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Edina vagyok. Régen nem igazán szerettem a nevem, mára elfogadtam. Sokan dícsérik pedig. Általában szüleim Edinek becéznek, barátok, munkatársak inkább Edina vagy Dina. De néha vagyok Dinci, Dincike is. :S :D Édesapám adta a nevem mikor megszülettem ennek örömére ivott az egészségemre majd mikor megkérdezték a kórházban, hogy mi lesz a nevem apám picit ittas állapotában rávágta, hogy Edina. :D Hát így kaptam ezt a nevet..
2012. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Bocsi az ittas picit erős volt :D tehát becsiccsentett állapotában :D

22/L

2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Én is Edina vagyok és nagyon nem szeretem, de eddig nem mertem névváltoztatást kérni. Mostanában agyaltam rajta, de azt hiszem késő, mert már idősebb vagyok és nem fogadnák el olyan könnyen. Nagyon kimondhatatlan név szerintem és olyan kemény.
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Gabriella vagyok.

Család meg ilyen távolabbi ismeresőök Gabinak hívnak. A Gabit nem igazán szeretem mert kicsit fiús. Közeli barátok /edzőtársak/ Gabicónak vagy Gabcusnak hívnak. Ezeket viszotn imádom.

Ill. néha ha nem figyeleke oda /tehát 2x szólnak és semmi stb/ akkor mindig le Gabrielláznak és akkor kapásból felfigyelek rá.

2012. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!