Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a keresztnevedet?

Szereted a keresztnevedet?

Figyelt kérdés
Sohasem akartad megváltoztatni?:)
2011. júl. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Gyerekként nagyon nem szerettem,(Anna) pedig sokszor megjegyezték,h szép nevem van.Biztos ez is közrejátszott,h így felnőttként teljesen kibékültem vele,sőt,talán meg is szerettem! Egyébként mindig a Laura név tetszett nekem!
2012. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

világ életemben utáltam az Esztert, de ez van mára megszoktam..mondjuk szüleim rendesek voltak mert mindig Eszternek hívtak de a becézésektől rosszul vagyok...


Egyébként egyik névre se mondtam soha mért nem így hívnak:)

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:

Nekem Brigi a nevem és nem akarom megváltoztatni

de csak így Brigiként szeretem Brigitta meg Brigu...szörnyű

2012. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Bianka nevet kaptam,nagyon nagyon szeretem,rengeteg féleképpen lehet becézni.. Bia,Anka,Bibu,Bius,Bi,stb.. mellesleg a haverok még több száz fajta becenevet fabrikálnak belőle.. Baja,Beja,Bijó,stb.. :D
2012. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a nevemet. Bernadett. Így magában még elmegy, bár hosszú és rideg. Dettinek becéznek, szerintem brutális gáz. Ahogy a Berni, Bernus, Betti is :S

Nem változtatnám meg, mert 28 év alatt volt időm megszokni, de mindig büntetésnek éreztem :D

2012. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Tímea vagyok,régen nem annyira szerettem,most már igen.
2012. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Kornélia vagyok, mert anyám egymaga így döntött az utolsó pillanatban.

Kib@szásnak érzem, nekem miért nem lehetett egy normális, kevésbé "érdekes" nevem...

Régebben meg akartam változtatni. Most sem tetszik, de mondjuk úgy, elfogadtam, vannak ennél nagyobb gondok az életben.

Csak ha valaki Nellizik, azt pofán vágom, esküszöm.

Liának szólítanak leginkább, ezt elviselem.

24L

2012. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Két keresztnevem is van, Réka Zsófia, a Rékát használom. Kislányként nem szerettem, mert túl komolykodónak éreztem és nem volt olyan becéző formája, ami tetszett volna, így sosem becéztek. Viszont sokszor kaptam/kapom, főleg idősebbektől, hogy szép nevem van. Ma már elég gyakori, amikor születtem, ritkább volt.

Most már megbékéltem vele, szépnek tartom mindkét nevemet.

2012. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Líviának hívnak, nem egy túl gyakori név - legalábbis felénk. Nincs vele semmi bajom, nem extrém, és nem egyedi. Amit utálok, ha Livinek hívna, így, rövid i-vel :o)
2012. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Imádom a nevemet, soha nem akartam megváltoztatni. Mindig is szerettem a nevemet.
2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!