Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a keresztnevedet?

Szereted a keresztnevedet?

Figyelt kérdés
Sohasem akartad megváltoztatni?:)
2011. júl. 27. 09:06
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Éva vagyok, nincs vele sok bajom.De a becézésektől falra megyek.
2011. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Becézés nélkül hozzám túl komoly a nevem, becézve szeretem:) ezért nem is nagyon szeretem, ha nem becézve hívnak. Ha nem a mostani lenne a nevem, akkor Dorottya lennék, valószínüleg ezt sem szeretném becézés nélkül, a Dorkát sem:D Tehát jó az én nevem így:) szeretem, nem véltoztatnám meg és nem túl gyakori: Orsolya vagyok, vagyis Orsi:):)
2011. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

14:32

teljesen megértelek én is orsi vagyok és hál' istennek csak anya hív orsolyaának(amit nagyon-nagyon utálok) ha mérges rám.

a barátaim orsiznak és mindenki más is .

2011. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim válasza:

Dorina vagyok, 2 nevem van és ez az első, amit használok :) Becézni a rokonság szokott, de általában barátaim, ismerőseim nem becézik, pedig lehetne: Dorka, Dorisz, Dori, Rina stb

Végül is..megszoktam, tetszik

2011. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Réka vagyok, és Adél vagy Bogi szeretnék lenni, de végülis ez sem rossz... Amúgy meg senki sem hív így, egy ettől teljesen független becenevem van. :D
2011. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Krisztina vagyok és szeretem. Jó, mondjuk a Krisztával nem vagyok kibékülve.
2011. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Én sem változtatnám meg, az tuti. Nevünkben a sorsunk:)
2011. júl. 30. 08:52
 28/54 anonim ***** válasza:

Nem szeretem:DD Sőt... hidegrázást kapok tőle, ha teljes alakban mondják:/:D


Csak becézve fogadom el, pl. mint ahogy a nicknevem szól. Amúgy Apu akarta, hogy az Ő nevét kapjam.


De, meg szerettem volna változtatni, sosem voltam kibékülve vele, főleg, mikor Gyuszi-nyuszi voltam az oviban...:D ...de nemrég elgondolkodtam, hogy talán el kéne fogadni mostmár és nem kéne megváltoztatni, mert mindenki így szokott meg. Na meg azt mondják, hogy én olyan Gyuszkós vagyok és nem tudnak elképzelni hozzám egy másik nevet. Szóval marad így:/

2011. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Szeretem, de csak becézve: Fruzsi. A Fruzsinát utálom, és eddig ahány Fruzsival találkoztam, mindegyik utálta a Fruzsinát.
2012. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Juditnak hívnak, és szeretem, mert elegáns, felnőttes névnek tartom. Mindig koraérett voltam, ezért úgy gondolom, illik hozzám.

De még jobban szeretném, ha kicsit ritkább lenne :) Túl sok Juditot ismerek. Csak Juditként és Judy-ként szeretem, a többi becenév nálam tiltólistán van.

2012. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!