Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni az anyósom...

Nem bírom elviselni az anyósomat! Hogyan állítsam le? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Az anyósom mindenbe beleszól.Bármit mondok az nem jó.Már a kutyámat is akkor akarja etetni amikor neki tetszik!Hiába mondom neki, hogy ne csinálja, ő csakazértis.A férjemnek is szóltam már, hogy állítsa le az anyját, de ő azt mondja hogy ne fújjam fel a dolgot.Utólsó dobásánál megkérdeztem a férjemet, hogy nem látja mire megy ki a játék?Én azt mondom, hogy NEM, a férjem is rászól, ő pedig mégis megteszi amit én nem szeretnék.Például: kivbeszi a kiságyból a gyereket, akit akkor raktam le aludni(3 hónapos a baba),kiteregetek az udvarra ő pedig behozza a szárítót,kinyitom az ablakot szellőztetni,ő becsukja!Elmondtam a férjemnek,hogy ezt azért teszi mert tudja, hogy a férjem majd elrendezi velem a dolgot ő pedig csinálhatja azt amit akar!A minap már a férjem is rászólt, de mintha a falnak beszélne!!!Nem bírom már sokáig!!Adjatok tanácsot hogyan állítsam le egyszer és mindenkorra!
2009. ápr. 5. 15:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Talán ők együtt szokták csinálni a dolgokat. Segíts neki, főzzetek együtt, vásárolj be, rendezgesd a kertet, a tiedről meg szólj előre: "ne tessék behozni, majd én megcsinálom"
2009. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%

Figyu az en anyum is ilyen. Otthon van es kitakarit, megfoz, bevasarol elemi dolgokat, felmos. Kimosni azota nem mos amiota uj mosogepem van es fel hasznalni. de elotte azt is megcsinalta. sot ki is vasalja. anyukak mar csak ilyenek. engem zavart eleinte mert en maskepp takaritok sokkal alaposabb vagyok es en szepen visszarendezgetem a dolgokat mig anyu csak visszarakja de nem olyan helyzetben es sorrendben ahogy en szoktam. ilyenkor csak atigazitom. eleinte szoltam h en elegge alapos vagyok ilyenbe de csak vitat szul, most mar nem szolok. de tudod mekkora segitseg h a haztartas fele nem az en nyakamon van? ha meg nem is ugy csinalja a dolgokat ahogy en legalabb segit es megcsinalja. es leveszi a terhet a vallamrol.

szerintem koszond meg neki, h segit lehet h ez hianyzik neki.

az h a szomszedok mit beszelnek sosem izgasson. azert a pletyka lehet kiferditett is mondjuk ha valamelyik sozmszedod nem szeret akkor hozza tehet dolgokat ami nem is az anyostol szarmazik. hidd el meg jol johet az anyos a kesobbiekben. ez nem jelenti h magadra kene eroltetni dolgokat es ugy csinalni ahogy o csinalja csak mindig jo egy jo kapcsolat mint egy surlodassal teli kapcsolat.

2009. ápr. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

szia!Én simán "leugatom anyósomat,ha nem tetszik vmi!Az elején még nyeltem mint TE,aztán szépen óvatossan elkezdtem mondani a férjemnek,hogy mi a helyzet(tudod olyan nőcisen)hogy háát nem akarok anyuddal veszekedni stb,de ez így nem jó+én nem szeretem ha ezt+ezt csinálja.OLyankor mindig mondta a férjem,hogy szólj neki!

Ma már vagy kiosztja a férjem az anyját,vagy én kiosztom,és megvan oldva a probléma!

Szóval kitartás!! Ne hagyd magad!!!!

2009. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!