Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló...

Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló cipőben járók, hogy vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés
A hátam mögött elmond mindennek,folyton kritizál,szarkeverő,megkeseríti a legszebb itthon töltött babás éveimet!Gyűlölöm!"Az én csak segíteni akarok" és "Az én csak jót akarok" kezdetű mondatokkal mindent megmagyaráz,a férjemnek ő egy szent!De apósom se piskóta,egy követ fújnak,és mindig mindent jobban tudnak!Ha valami nem jól sül el,én vagyok a hibás.A hátam közepére kívánom őket,de 2 utcával arrébb laknak,a találkozás elkerülhetetlen!
2010. dec. 1. 21:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jah és persze csak az a valami amit ők tesznek,amit ők vesznek!
2010. dec. 1. 21:54
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Költözni költözni költözni!

NEm beengedni őket a lakásba. Ha hívatlanul jönnek úgy csinálni mintha otthon se lennél. Férjecskédnek meg csapj a fenekére, hogy észrevegye ki a fontosabb.

2010. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Igen, számomra is ismerősök ezek az anyósok. Állandóan "segíteni" akarnak, mindent megcsinálni, hogy aztán alapjuk legyen mindenbe beleszólni.


Különben gondolj arra, hogy iszonyatosan frusztrált és szarul érzi magát. Miért? Mert elvetted a fiacskáját, ráadásul fiatal vagy, van babád és még lehet is. Na, ő neki meg ilyen már nem lesz. Emiatt fűti a gyűlölet Veled szembe.

2010. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Jaj de ismerős, csak épp férfi vagyok, de ugyanez nálunk is lejátszódik. Én már szervezem a rövid időn belüli elköltözést.
2010. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Mi nagyon jól megoldottuk..

Anyósom is beleszólt mindenbe,amikor megszültem a lányom,ott volt minden egyes este fürdetni.

Beleszólt abba is hogyan szopiztatok,EGYSZERŰEN MINDENBE.

3évig bírtam hogy minden áldott nap reggel 6 órakor keltett,verte az ajtót,ha nem nyitottam ki azonnal.

Aztán betelt a pohár..

Családi összejövetel volt,szóba került a lányom.

Erre azt mondta,ha Ő nem lenne,a lányom már nem lenne velünk,mert én alkalmatlan vagyok a gyereknevelésre,és hogy Ő neveli a gyerekemet..

Nekem sem kellett több,irgalmatlanul feldühödtem..

Kiabáltam a férjemnek,hogy: lehet dönteni anyucikád vagy a családod!!!!!!


A férjem azonnal felállt,aztmondta hogy persze hogy Én.

Kb: 1 hónapra rá jött megint,kopogott.

Ajtót nyitottam,majd azzal a lendülettel be is zártam..

Azóta nem próbálkozik..


Tudom hogy nem lehet örök harag,de igy legalább tudja hogy hol a helye...

2010. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

De lehet örök harag !

7 éve nem beszélünk levegőnek nézzük pedig a szomszédba lakik .Én is választás elé állítottam a férjem ,vagy az anyósom vagy én a 2 hónapos gyerekkel .Közben kiderültek a mocskos dolgai amit a férjem ellen elkövetett ,és így azóta a férjem is gyűlöli .Mi éljük a boldog családi életünket ,ő meg durranjon szét a szemétségeivel együtt .

2010. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na,én még azt is megengedtem,hogy 3.személyként fölöttünk álljon szoptatásnál és igazgassa a mellemen a gyerekemet!A végére az sült ki,hogy én tehetek róla,hogy nincs elég tejem!
2010. dec. 1. 22:22
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

22:08 vagyok

Én is levegőnek nézem..

Minden nap találkozunk,egy lépcsőházban lakunk.

Én nem akarok örök haragot,mert a férjemnek(bár soha nem mondja)szerintem hiányzik.

De az biztos hogy tanultam a dolgokból,és nem fogom hagyni hogy akármibe is beleszóljon...Főleg nem a gyerekünk nevelésébe..

2010. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hamarosan érkezik majd a kistesó,de ha megint minden este nálunk lesznek hetekig,én tüntetőleg bezárkózok a gyerekszobába!Nem fogom engedni,amit először megengedtem!És lehet tényleg én se engedem be a lakásba!
2010. dec. 1. 22:24
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Megmondod neki a második gyereknél már nem kell a segítsége mert az elsőnél már mindent megtanított neked :)
2010. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!