Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló...

Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló cipőben járók, hogy vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés
A hátam mögött elmond mindennek,folyton kritizál,szarkeverő,megkeseríti a legszebb itthon töltött babás éveimet!Gyűlölöm!"Az én csak segíteni akarok" és "Az én csak jót akarok" kezdetű mondatokkal mindent megmagyaráz,a férjemnek ő egy szent!De apósom se piskóta,egy követ fújnak,és mindig mindent jobban tudnak!Ha valami nem jól sül el,én vagyok a hibás.A hátam közepére kívánom őket,de 2 utcával arrébb laknak,a találkozás elkerülhetetlen!
2010. dec. 1. 21:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem beszélj a férjeddel,mondd neki hogy ez igy neked nem jó.

Biztosan megérti,ha elmondod a sérelmeidet,stb..

Lehet hogy Ő fogja leállitani anyukáját és nem neked kell.

2010. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Tényleg!:)Megmondom!:)
2010. dec. 1. 22:29
 13/22 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer beszélt velük,bár én nem voltam ott.Megsértődnek és ennyi.Aztán minden marad a régiben és mindenki úgy tesz mintha semmi sem történt volna.Bezzeg a hátam mögött!...Az is az én számlámra róható fel,ha ő beszél velük.
2010. dec. 1. 22:31
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus anyós!!!!!!!!!

Akkor nincs más,tiltsd ki tőletek,ne lássa az unokáját.

Hátha észhez tér,és belássa,hogy az életed te irányitod,nem Ő.

2010. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
anyukám anyósa egy hárpia, te még szerencsés vagy, mert a mi esetünkben az anyós és anyukám egy házban élnek. hányszor előfordult az, hogy anyukám takarított nála, mert nagyon lusta és a megromlott ételeket is őrizgeti, nos pl. ezeket anyukám kidobta, és erre ez a boszi elhordta őt mindennek, hogy kidobja a friss! ételt,meghogy pazarolja a pénzt, csak azért ment apukámhoz, meg nekem arról szokott mesélni kiskoromban , hogy anyukám milyen ágrólszakadt volt, meg milyen koldus.. tudod hogy fájt ez nekem? és nem vághattam vissza neki semmivel, mert akkor anyukám bűnhődött volna miattam. Hányszor sírt szegény már titokban! :( most pedig gondozza őt, mert az anyósa öreg lett, és gondozás alatt érts mindent: etetés, WC-nél is, meg pelenka feladás, levétel.... Ezért csodálom anyukámat és nagyon szeretem.
2010. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Azzal meg ne foglalkozz mit mondd a hátad mögött..Legyél büszke és ne foglalkozz vele..

Lesz neked elég dolgod ha megszületik a második baba,ne türd el őt is..

2010. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Anyósommal három alkalommal találkoztam, azt mondta nem tud elfogadni. Leszartam. A fia elvett feleségül, és azóta a fiát is levegőnek veszi, mert én lettem a menye,holott nem is ismer, azt sem tudja milyen ember vagyok. Jó helyen van a vén lotyó.
2010. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
22:57 de jó Neked! Bárcsak minket nézne levegőnek az anyósom!Engem gyűlöl,mert Ő már kinézte a feleséget a fiának,a 140 kilós,fogatlan,zsíros fejű randa nőt,de nagyon gazdagok a nő szülei,milliomosok,és egyes gyerek a lányuk,ezért lett volna jó a fiának feleségül.Ennek ellenére elvett engem,a csórót,akinke nincs semmilye,még csak egy lakása sem,bezzeg az Ő fiának van,mert anyósom vette neki.Én egy senkiházi vagyok a szemében,aki beteszi a fenekét a puccos boltba,ahol nem kell dolgozni semmit,ahelyett hogy mennék munka után éjszakába takarítani a teszkóba,vagy bárhova,szóróm a pénzt,nem tudok spórolni,és úgyis egy beteg gyereket fogok csak tudni szülni,mert Én is beteg vagyok(cukorbeteg),és a családom is egy nagy nulla,mindenkinek csúfneveket ad,családom összes tagját megveti,kibeszéli,csakis a fián élősködöm,mert szerinte egy drogériában dolgozni,az nem munka,menjek 3 műszakba gyárba dolgozni,és még azon kívül is takarítani járjak,meg napszámba.Nem bír elviselni semmilyen családi összejövetelen,csak a fia menjen egyedül,mert engem látni sem bír,és állandóan mindeféle kitalált történetekkel traktálja a fiát,hogy hátha elhiszi már végre,és elhagy..Ha a férjem nem megy el hozzá,mert már nem bírja Ő sem elviselni,akkor ordít a telefonba hogy öngyilkos lesz úgyis,és amikor volt az esküvőnk 11 éve,akkor föl sem volt hajlandó kelni táncolni,fölhúzott orral ült végig,rám sem akart nézni,annyira utált.Amikor bementem hozzá a kórházba egyszer régebben meglátogatni,akkor azt mondta,hogy ne menjek őt látogatni,mert Én nem vagyok az ő lánya,és akármit is csinálok nem is leszek soha.Unokát nem akar,mert már mint írtam,úgyis csak beteg gyereket tudnék a világra hozni,mert Én is beteg vagyok,meg öreg is,2 évvel vagyok idősebb a fiánál.Sajnos nagyon régóta küzdünk a babáért,de még nem sikrült,és erre azt szokta mondani bárkinek,aki megkérdezi,hogy van e már unokája,hogy nincs,és nem is lesz,mert Ő elátkozott.Na,ehez mit szóltok,van még valaki aki így áll az anyósával?
2010. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

az ilyen rokonok agyilag hibásak, azokkal meg nem lehet zöldágra vergődni.

marad a jó nagy távolság: ha nem akarsz folyton öri-harit játszani, sürgősen költözni KELL! (min. 150 km)

2010. dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed téged választott, örülj neki!Az enyém a kedves mamát!Én se tudom ellátni és nevelni a gyerekem sajnos....:-((( Költözz tőle minél messzebbre, és ha betelt a pohár ordítsd le a fejét...Bár én is megtettem volna, most nem kellene váláson gondolkodnom.
2010. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!