Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül más is szégyenli...

Rajtam kívül más is szégyenli az otthonát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Háááááááááát......nem szívesen hozom ide a baátaimat,viszonylag rend van a házban és nincsenek kellemetlen szagok sem,de valamiért nem szeretek embereket idehozni nem tudom miért...
2011. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ te miért szégyenled? Azért mert nincsenek benne modern bútorok? Kit érdekel,ha nincs otthon kupi és mocsok...Ha mindennap elpakolsz és nem lep el a por meg nem esz meg a retek miért szégyenled? Attól ha esetleg valaki szegényebb még tiszta lehet :)


Én amúgy nem szégyenlem kifejezetten tetszik nekem a otthonom,hogy másnak tetszik e az meg nem nagyon érdekel :)

2011. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem mert olyan amilyet mindig is szerettem volna, és nagyon jól érzem benne magam. Igaz sokat is dolgoztam érte.
2011. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Én büszke vagyok az otthonomra. Nagyon szeretek itt élni. Mind a 300 négyzetmétert a saját és a családom ízlése szerint rendeztük be. Szívesen megmutatom bárkinek.
2011. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ja és ne gongolj valami luxus házra panelba lakom
2011. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
300 négyzetméteres panel?? nem inkább 30?
2011. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
amúgy én nem szégyellem...sőt... szivesen fogadok/fogadunk vendégeket és vezetjük őket körbe a házon... van pár látványosság nálunk... =)
2011. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem figyelf felül a nevemet kedves utolsó . a 300-at én írtam
2011. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem szégyenlem, de én sem érzem magam jól benne...
2011. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ismertem olyanokat, akik szégyellik, hogy kicsi, szegényes házban élnek. Talán azért is szégyenkeztek, mert én nagyban élek. Én is szégyellem az otthonom, mert kevés időm van, munka mellett tanulás, plusz melók, nincs időm rendet tartani. A kutyákat beengedem, bár nem mindenhova, de ezt sokan nem szeretik, úgyhogy inkább nem hívok ide senkit. Akit hívok, az biztos nem egy mintaháziasszony, azokat nem engedném be magamhoz.
2011. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!