Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszólsz abba, hogy a...

Beleszólsz abba, hogy a férjed mennyi alkoholt iszik?

Figyelt kérdés
Megjegyzed ha túllő a célon, esetleg zsörtölődsz is? Kíváncsi vagyok kinél hogy megy ez.
2011. júl. 24. 22:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
A párom taxis, és ha műszak után meg akar inni 1-2 korsó sört, nem ugatok bele, ő dolga, berúgni nem szokott.
2011. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha berúg a barátom akkor nagyon meg tudok sértődni érte. Távkapcsolat, ritkán vagyunk együtt, hétvégente, meg ilyenkor nyári szünetben egy-egy hetet ott vagyok nála. Ő dolgozik, hétvégén meg pihen. Előfordult hogy munka után elég részegen jött haza és borzasztóan megharagudtam rá, mert tudja ő is hogy ez mennyire érzékenyen érint engem. Apukám alkoholista volt és mostanában még a nagyon részeg (ismeretlen) ember mellett is sírógörcsöt tudnék kapni. 17L
2011. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Bár (még :) ) nem a férjem, de nem.

A barátnője vagyok, nem az anyja, hogy előírjam, mit csinálhat és mit nem.

El szokott menni néha munka után a barátaival bicajozni (ő azzal közlekedik), olyankor leülnek valahova, megisznak egy-két sört és ennyi.

Sosem zavart.

Eddig kétszer láttam őt spiccesen, de akkor is iszonyú édes volt, szóval az sem izgat, ha picit "túliszik".

Nem akarom korlátozni őt semmiben, de nincs is rá szükség, mert értelmes, okos férfi, aki tudja, hol a határ, nem kell irányítgatni.

Én egyenesen falra mászom az olyan pároktól, ahol azt látom, hogy "apuci" azt lesi, "anyucinak" tetszik-e amit csinál, mert különben gondok lesznek otthon.

Na ilyen soha nem leszek.

De akinek ez bejön, hát egészségére.

Csak aztán ne sírjon, ha a férj/barát lelép valaki mással, aki végre egyenlő félként kezeli őt, nem idétlen kisfiúként.

L/24

2011. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Bele. 3x volt nagyon részeg, olyankor úgy viselkedett velem, mint egy utolsó kis útszélivel. Olyan lekezelö, ordibáló, ráncigáló, mocskos szájú... Bármire megesküszöm, hogy nem szolgáltam rá, mindig kedves vagyok, hüséges stb. Mivel ezek történtek, válni akartam (apám miatt nem tudom elviselni a részeg embereket, ö 30 éve alkoholista). Akkor mondta férjem, hogy többet nem csinál ilyet, azóta alkoholmentes sört, ilyesmit iszik és nincs probléma. Ö nem tudja hol a határ, nála szabályozni kell.
2011. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem szerencsere nem iszik (sort sem meg egyebeket sem), de azonnal szolnek, ha atlepne egy hatart, ahogy tole is elvarom, hogy szoljon, de en amugy anti-alkoholista vagyok, tehat soha nem iszom szeszt. Szoval ilyen gondunk abszolut nincs.
2011. júl. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert nem iszik annyit, hogy gond legyen belőle. Pont a hétvégén sikerült egy borkóstolón neki, a barátainknak és nekem is elég csúnyán elhajolnunk.

De mindenkiből a jó oldalát hozta ki, emlékszem, amikor keresztbeálló szemmel kérdezgettek a többiek (falba kapaszkodva), hogy "ugye nem látszik, hogy be lennék rúgva??".

Nekem is a beszéddel volt gondom, nem pont úgy sikerült kiejtenem a szavakat, ahogy akartam.


Mivel előtte kicsit túlvacsoráztam magam, még ilyen állapotban is érdeklődtek, hogy a gyomrom hogy van. (Még ivás előtt panaszkodtam, hogy nagyon feszül a gyomrom a sok kajától)

A férjem egyetlen mániája, ha néha iszik, hogy mániákusan keresi a Family Guy-t a tv-ben, ha nem találja, akkor neten meg kell nézni néhány részt.


És nem, nem szólok neki, mert ritkán iszik, másrészt felnőtt ember. Ha pedig sikerül is komolyabban felöntenie a garatra, akkor is meglepően tudatos marad - de a vidám, viccmesélős énjét hozza elő, kifejezetten szórakoztató társaság ilyenkor.

2011. júl. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert nem iszik rendszeresen! De ha buliba megyünk, akkor inkább leharapnál a nyelvem, minthogy rászóljak. Főleg mások előtt.

Nemrég a baráti társaságban az egyik csaj rászólt a barátjára a 3. sör után,hogy elég lesz már. Na úgy összevesztek,hogy haza is mentek. Mi értelme volt? Nem is látszott a srácon a 3 sör, de kicsit be is lett volna kapva, nem hiszem,hogy két havonta egyszer akkora tragédia!

2011. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha túllépi a határt akkor elmondom neki másnap, hogy mekkora gyökér volt. Ugyanis előjön a nagyképűsége és sokszor égő ha társaságban vagyunk. Régen veszekedtem is vele, ráadásul mikor még a részegség közepén tartott, hát gondolhatjátok. Részeg emberrel nem érdemes vitázni. így másnap mondom el, ha úgy van, de legutoljára 5 éve kellett vele elbeszélgetnem (: Persze vannak kanbulik, olyankor nem szólok egy szót sem nyilván.
2011. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem:)

Ugyanis 16 év alatt még egy pohár sört sem láttam, hogy ivott volna.Soha semmit, semmikor.

2011. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan lenne, mint az apám, tuti zsörtölődnék és megjegyezném, nekem nem kell még egy alkesz disznó, de hála nem vágyik rá, hogy leigya magát eszmélet vesztésig.

Hétvégén egy kis pohár bort iszik, alkalmakkor egy kis pezsgő és valami apróság becsúszik, szóval nem látszik meg rajta.

2011. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!