Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszólsz abba, hogy a...

Beleszólsz abba, hogy a férjed mennyi alkoholt iszik?

Figyelt kérdés
Megjegyzed ha túllő a célon, esetleg zsörtölődsz is? Kíváncsi vagyok kinél hogy megy ez.
2011. júl. 24. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Még szép. Azért tudja, hol a határ.
2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Hála istennek nincs mit szóvá tennem, mert nem bírja a gyomra a szeszt, így max. egy pohárka pálinkát iszik egy hónapban egyszer, vagy nyári nagy melegben egy-egy sört, de ezrt sem rajong. De azért erre is vissza szoktam kérdezni, mert érzem a szagát.
2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 ava87 ***** válasza:
100%
Nem, mert nagyon nem szokott inni :) Egyetlen egyszer láttam kissé spiccesen, én marha jól szórakoztam rajta :D
2011. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mivel keveset iszik, sohasem szólok. Még sosem láttam alkoholos mámorban, pedig 15 éve ismerem.

A havi adagja kb: 2-3 sör, vagy télen 1-2 üveg bor. És ezek fogyasztásában még én is segítek.

2011. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Eddig csak 2-szer szaladt el vele a ló....:) de mindkét alkalommal finom szóltam neki, hogy abba kellene hagyni:) és aranyosan fogadta:) mikor kitisztult a buksija, akkor meg is köszönte, hogy "rászóltam". Igaz másodszor már elég volt rálépni kicsit a lábára és már tudta is.D:D:D De mindkét alaklom után át is beszéltük:) Azóta bulik előtt szoktunk "egyeztetni":) úgymond figyelmeztettem a határokra:) azóta nincs túlivás:)
2011. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
19%

persze, nem hagynám, hogy alkoholista legyen belőle. amúgy meg le is cseszném, hogyha erre költené a pénzét, minthogy elmennénk egy nyaralásra külföldre, vagy egy hotelbe...szó mi szó, nem hagynám, hogy túl sokat igyon. mert az persze ok, hogy havi 2-szer elmegy inni a haverokkal, de több az nem oké. Vagyis hogy persze, nem azt mondom, hogy este nem ihat, mer hát ugye nyugodtan egy jó kis esti film mellett vagy egy kis vacsi mellé.


L/14 xDD

2011. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt ő sem abba, hogy ha én akarok meginni valamit. De nem is mindennapos nálunk az ivás. Akkor biztos leülnénk a másikkal megbeszélni, ha azt látnánk, hogy valamelyikünk elkezd nagyban és rendszeresen alkoholizálni.
2011. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre szól, hogy most elmegyek sörözni a haverokkal, engem nem izgat. Egyszer akkor ivott, amikor úgy volt, hogy hazajön és együtt leszünk, azért lecsesztem. Bár elég nehéz volt rá haragudni, úgy hogy részegen kuncsorog elnézésért. :D

Különben nem iszik valami sokat, havi 1-2x max... Akkor se szokott tajtrészeg lenni.

20L (ugyan nem a férjem, de kb...)

2011. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Nincs férjem, de nem mennék hozzá olyanhoz, aki iszik.
2011. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem vagyok az anyja. Értelmes férfival hozott össze a sors, így tudja, meddig mehet el és én megbízom benne. Igen, előfordul, hogy enyhén becsípve jön haza egy-egy sörözésből, dehát istenem, majd kialussza. 11 év alatt sosem volt még olyan részeg, hogy ne tudott volna magáról. Az, hogy becsíp néha, nekem belefér. Sosem bántott még meg ittasan, a gyerekek előtt sem iszik, néha viszont neki is ki kell eresztenie a gőzt.
2011. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!