Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki egyáltalán nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne az?


Vannak olyan emberek, akik úgy gondolják semmi szükségük nincsen az alkoholra, anélkül is jól tudják magukat érezni.


Normális dolog az, hogy a nők nadrágot hordanak?


Ne kérdezzünk butaságot!

2010. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Maximum kilóg a sorból, de azzal meg nem kell törődni :) Én szinte egyáltalán nem iszok alkoholt, idén összesen 1 doboz citromos sört ittam, ennyi volt a teljes alkoholfogyasztásom.
2010. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg buta kérdés..Miért ne lenne normális ha valaki nem iszik alkoholt..Én sem iszom..és jól elvagyok nélküle...és teljesen normális ember vagyok..
2010. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy elfogadott dolog, hogy társaságban nem iszik egy férfi alkoholt? Szinte mindenki iszik ebben a társadalomban, függetlenül, hogy férfi vagy nő.
2010. aug. 6. 10:34
 5/21 A kérdező kommentje:
De nem cikiznek miatta?
2010. aug. 6. 10:35
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a társaság, akkor nincs ezzel semmi baj. Nálunk baráti társaságban 5-6-7 emberből 2 egyáltalán nem ivott alkoholt, és semmi cikizés, lenézés nem volt.
2010. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

miért ne lenne normális?

ez olyan kérdés minthogy normális-e az aki nem dohányzik!

én sem, sőt nagyon sok barátom, barátnőm sme él egyik legális droggal sem... tehát nem iszik, nem dohányzik, sőt a nem legális drogokkal sem él

lehet mi már rájöttünk arra hoyg a teljes és szép élethez nincs szüksége az embernek ezekre a népbutító dolgokra..

persze ennek ellenére senkit nem itélek el aki él ezekkel.. max kevesebb agysejttel nem jönnek majd rá arra, mit tettek


tudod van egy örök igazság: boldogok a lelki szegények

2010. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszok alkoholt. 29 F
2010. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem sem iszik..., így aztán a vezetéssel sincs gond... :)
2010. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az? Elferdült egy világkép, ha valaki szerint nem normális, ha valaki nem iszik alkoholt. Az alkohol öl, butít és nyomorba dönt - inkább az a nem normális, aki képtelen mértékletesnek maradni. Ezért van ebben az országban egymillió alkoholista...
2010. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!