Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki egyáltalán nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem iszunk. Sem a párom, sem én. Nem hiányzik, akkor meg minek? Ha meg nem érzem jól magam, én a társaságot cserélem le, nem kezdek el inni, mert attól a társaság ugyanolyan szar marad.
2010. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában mindig van 1-2 delikvens, aki nem iszik, mert vezet. Nincs ezzel semmi gond, nem kell mindig mindenkinek alkoholt innia.
2010. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszok soha, még szilveszterkor se (egy kortyot se). Néha akadnak olyanok, akik erőltetnék, hogy "gyere, igyál, csak egyet stb" Na, ezeknek az illetőknek szoktam megmondani, hogy felnőtt ember vagyok, és egyedül is el tudom dönteni, hogy iszom vagy sem. Úgyhogy akár be is foghatná.
2010. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én soha sem iszok alkoholt, az ízét sem szeretem (már kostoltam) a szagát sem. Meg különben is méreg.

Akkor meg minek? Nem jobb tiszta aggyal élni?

2010. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám soha nem iszik, mégsem cikizik. Néha mikor meghívnák és nemet mond, csak visszakérdeznek, hogy biztos? És ennyi, beletörődnek.


25/N

2010. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Férjem és én sem iszunk soha alkoholt, még egy pohárral sem. Olyan társaságba járunk ahol nem cikiznek minket ez miatt.
2010. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én szoktam inni, bulikban mindig, vendégségben vagy itthon ha koccintunk, csak keveset. soha nem csesztetem azokat, akik esetleg nem. de cserébe elvárom, hogy az "antialkoholista" jelenlévők se papoljanak nekem a káros hatásáról és ne fényezzék magukat, hogy bezzeg ők nem isznak, mert ez egyrészt nem érdem, másrészt meg nagyon ellenszenves. ha valaki mértékkel iszik, nincs semmi kivetnivaló.
2010. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szerinted nem normális dolog? :O
2010. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
én a gimit végigröhögtem a hülye lerészegedett osztálytársaimon. soha nem ittam, mert apukám alkoholista volt és gyűlölte a pia szagát is. azóta apu sem iszik és egyáltalán nem ciki, sőt!!!az ő hatására több rokon nis antialkoholista lett...de nem gáz, mert van alkoholmentes sör is és azt iszik...de nincs gond abból "hogy megyek haza kocsival"... stb. A családi életünk is boldogabb lett
2010. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ha ez miatt piszkálnak, mond azt hogy alkoholista voltál és egyből visszaeshetsz fél kortytól is
2010. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!