Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy nincs...

Érezted már azt, hogy nincs jövője a kapcsolatotknak, de mégis vele maradtál?

Figyelt kérdés

Én most ezt érzem, páromra nem lehet számítani olyan mint egy nagy gyerek. Saját magát mindennél jobban szereti, felelőtlen, megbízhatatlan.

Vele nem merek belevágni házasságba, gyerekvállalásba...mert tudom hogy semmibe nem számíthatnék rá.

Ő mostanába egyre többet beszél erről a témáról a jövönkről, de csak álmodozik a megvalósításig soha nem jut el.

Ugyanakkor 3 éve vagyunk együtt és most magamra haragszom, hogy ennyi időt elpazaroltam mindig is tudtam hogy ilyen. De azt se tudom elképzelni, hogy mással legyek, újra ismerkedjek, újra hozzászokjak valakihez.

Lehet ostobán hangzik az egész és igazából azt se tudom mit várok tőletek, de most nagyon tanácstalannak érzem magam!

Nem tudom mit tegyek!


2011. júl. 23. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmifelekepp nem mennek bele ilyenbe, hisz ez mindket fel idejenek pazarlasa. Azzal, hogy tudod, hogy nem vele akarod leelni az eletedet, a parodat csapod be, mert o ezt nem tudja, illetve magadnak is hazudsz, hogy miert ne lepj ki ebbol a kapcsolatbol. Neked igy kenyelmes, megszokasbol vagy vele. Ami nem lenne olyan nagy baj, ha nem lennenek ennyire rossz tulajdonsagai. Azt mondod, hogy teljesen megbizhatatlan. Ilyen emberrel hogy lehetne gyereket vallalni? Nem tudod, hogy mit tegyel? Pedig eleg egyertelmu es ha nem lepsz, akkor utana ne panaszkodj, hogy gyotrelem az eleted, boldogtalan vagy mellette, mivel tudtad elore, hogy ilyen. Hatalmas valtozasra ne szamits.
2011. júl. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan h egyszerűen nem tudtam elképzelni, h a kapcsolatom folytatódhat. Úgy éreztem részemről elmúlt. De nem léptem rögtön, mert én a szakítást nagyon komolyan veszem, ha egyszer kimondom, akkor vége, nem játszom szakítós-kibékülőset. És jól tettem h vártam. Egyik nap arra ébredtem, h de hiszen én nagyon szeretem és vele akarok élni! Szerintem a hullámvölgyek normálisak, várj egy kicsit ha nem múlik az érzés, h ennek nincs jövője akkor lépj le. Nekem ez egy hónap volt kb. Remélem segítettem.
2011. júl. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évet pazaroltam el az életemből, mire képes voltam végleg nemet mondani. Nagyon-nagyon bánom hogy ennyire gyenge voltam ennyi időn keresztül, mert ezt a 10 évet már nem lehet pótolni sehogyan és semmivel. A három év még nem tragédia, és még mindíg jobb későn mint soha.
2011. júl. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes szavad ráillik az én párkapcsolatomra is. 5. éve "húzom" vele.... Ezek szerint nem vagyok egyedül ilyen .... (nem írom le, nehogy magadra vedd)?
2011. júl. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan érzem,és tudom is,hogy nincs jövőnk,és én sem tudok lépni.Pedig már sok rossz dolgot megtett.6 évből az első év volt jó.Akkor még láttam fantáziát benne.Egyébként az előző kapcsolatomnál is ez volt a helyzet,őt sem tudtam elhagyni,de akkor jött a mostani,és az erőt adott.Szóval,lehet,hogy Te sem bírod elképzelni,hogy egyedül legyél,és csk úgy fog menni,hogy véletlenül szerelmes leszel valakibe,és az erőt ad.De az is lehet,hogy a párod fogja eldönteni az egészet,lehet,hogy megcsal,megu,stb,és ő esetleg meg is mondja.Hát nem tudok mit mondani,csak azt,hogy nem vagy egyedül..a nők többsége szerintem ilyen..
2011. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is húztam egy ilyen kapcsolatot 4 évig. Szerettem, nem akartam mással lenni, de tudtam, hogy vele se akarom leélni az életem, mert szörnyű lenne mellette. Megbízhatatlan volt, felelőtlen, sosem lepődtem volna meg, ha egy másik nővel találom az ágyban( bár nem történt meg, de el tudtam róla képzelni) Csak a bulizás, piálás, haverok, kis csitrik hülyítése. Ebből állt az élete. Szeremcsére összeszedtem magam és léptem. Hálistennek. Mostmár minden rendben, boldog párkapcsolatban vagyok, tervezzük az esküvőt, biztosabb nem is lehetnék a dolgomban:)
2011. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én "csak" fél évet éltem így.

A sráccal semmi közös témánk nem volt, kb egy reggeli kávézás alatt is csak bámultuk egymást, szereztem neki munkát, kirúgták, elköltöztünk, anyja visszaédesgette - aki utált engem - és 6 hónapig hallgattam, hogy majd jövő héten elmegyünk Amerikába, és milyen jó lesz nekünk...


A mai napig meg van sértődve, hogy elhagytam.

2011. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!