Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engesztelnétek ki a...

Hogyan engesztelnétek ki a párotokat miután nagyon megbántottátok?

Figyelt kérdés
Abba most nem szívesen mennék bele, hogy min vesztünk össze, de nyomós indoka van, hogy sértve érezze magát. (Azt azért szeretném leszögezni, hogy nem megcsalás vagy hazudás történt, nem is olyan eget rengető hiba, ami veszélybe sodorná a kapcsolatunkat, viszont neki rosszul esett és rájöttem én is, hogy hülye voltam)
2011. júl. 18. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Adj az asszonynak este rendesen.
2011. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte bocsánatkérés, megbánás. Ha látja rajtad hogy nagyon megbántad amit tettél/mondtál. Kedvesen bújj oda hozzá és ölelgesd meg miközben bocsánatot kérsz. EZ nekem beszokott jönni :D
2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is azt írtam mint a második csak kicsit rövidebben:D
2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az őszinte bocsánat kéréssel!!! Esetleg főzz neki egy finomat, ha pasi vagy egy szép virágcsokor is megteszi a hatását (pláne, ha tudod a kedvenc virágát).


Nem a költekezés a lényeg, hanem hogy tudj bocsánatot kérni!


Sok sikert!

2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
nem kell semmi körítés, egy korrekt és őszinte bocsánatkérés és az, hogy elismered hogy igaza van szükséges, de bőven elégséges.
2011. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elemezd ki magadban, és esetleg vele együtt is, hogy mi vezetett odáig, hogy azt tedd, vagy mondd, ami a bajt okozta. Lehet, hogy nem is volt annyira bántó, csak ürügyet kesresett valamire. Egy kis durcira, vagy esetleg fegyelmezni akar. Vagy ő mondott valami olyat, amire nem tudtál másképp reagálni. Én a magam részéről útálom a bocsánatkérést, nem is várom el sem a páromtól, sem senkitől. Mi a haszna? Hogy megalázkodjunk? Inkább ki kell elemezni apró részletekig, hogy MI VOLT A KIVÁLTÓ OK, pl. csak jópofáskodni akartál, vagy csak godndoltad, felbosszantod kicsit, vagy nem jutott más az eszedbe... stb. Aztán vigyázz, hogy ne kövesd el megint ugyanazt a hibát.
2011. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel bántottad meg a párodat, de biztos volt oka annak, hogy megsértődött. Néha nem is tudjuk, hogy mit mondunk, nem bántásnak szánunk valamit, de sajnos megesnek hibák és félreérthetik. Legutóbb mi azon veszekedtünk, hogy a párom egész nap szurkálódott, beszólogatott. Nekem elegem lett belőle, és elküldtem a fenébe. Pedig nem bántani akart. Kérj tőle bocsánatot, és cirógasd kicsit. Nekem ez elég lenne.
2011. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!