Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednem kellene, de hogyan?

Engednem kellene, de hogyan?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ezt a kérdést a párom tette fel,akivel 10 hónapja együtt vagyok.A kapcsolat elején minden ugyanúgy ment,ahogy mennie kellene most is.Tehát voltak barátai,nekem is voltak.Azonban mikor kitálalt a múltjáról,hogy neki bizony eszébe jutnak még az exei,meg nem rég mondta azt is,hogy fél és azt hiszi,hogy engem nem szeret.Volt egy olyan lány,akit úgy kellett elhessegetnem mellőle,mert ott legyeskedett.Folyamatosan irogatott neki,meg "játékból" jártak is.Mellettem járt egy lánnyal állítólag csupán csak játékból.Ha akkor ezt tudtam volna,most nem lennénk együtt.Viszont azóta kiderült,hogy ez a lány kétszínű..mindegy,hogy milyen alapon,de az,ezt biztosra tudom.Azóta megszakítottuk vele a kapcsolatot.Nem merem most már úgy elengedni a párom más lányokkal,mert félek,hogy nagyon könnyen elcsábulna..hiába mondja,hogy nem,mikor annyi lánynak mondta,hogy szereti,meg úgy hívta az egyiket,mikor már jártunk,hogy "manókám.":/:(

Annyira szeretem,de nem tudom,mit tegyek..:(

16/L


2011. júl. 17. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az akkori kerdesbol sem tudtak a valaszolok, hogy mi a problemad, sajnos a mostanibol sem lehet nagyon megtudni.
2011. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szeretlek Kicsim nagyon<3
2011. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mindketten óvodás szinten vagytok, legalábbis ami a szerelmi életet illeti.
2011. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:49


Az nem az én kérdésem,hanem a páromé.

2011. júl. 17. 14:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor pont jo, egymasra talalttok. Nem csoda, hogy meg Ti sem ertitek egymas szavat.
2011. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésre válaszoltok?:) nem véleményt kértem a kérdésről.
2011. júl. 17. 14:55
 7/23 anonim ***** válasza:
Kb. egyik kérdésből sem értek egy kukkot sem. Volt tegnap is egy hasonló, az ilyen zavaros volt. Kb. annyit értek, hogy senki nem enged senkit sehová egyedül, vagy mással.
2011. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdésre válaszoltam: ez egy gyerekes szappanopera szerű nyálverő mindent túllihegő túlproblémázó drámázó kapcsolat. Ez a nem engedem el a páromat sehova meg pláne röhejes. És hozzátenném, hogy érett és normális kapcsolatban nem kacsingat az ember más felé, nem szólít mást manókámnak, és nincs szükség arra, hogy minden másik embert a kapcsolatra nézve potenciális fenyegetésnek lássunk.

Ergo: nőjjetek fel.

2011. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Na de ha nem ertjuk?! Egyikotok strandra nem engedi a masikat, a masik nem engedi hogy barat/noje legyen, stb. Probald megoldani magad, de eloszor ellemezd mindenki akaratat, lepeset.
2011. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Te csak ne szóljál bele hogy gyerekek vagyunk e vagy sem. Én tisztán komolyan szeretem őt és nem fogom elhagyni sosem.
2011. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!