Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a végeláthatatlan...

Mi ez a végeláthatatlan ellentét anyósok és menyek között?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap van egy ilyen kérdés, hogy az anyósom ilyen elviselhetetlen, meg olyan gonosz... Sokan maguk gerjesztik a problémát, mert csak a férjüket, a fiukat akarják kisajátítani. Miért nem tudnak az emberek normálisan, békében élni egymás mellett? Persze tényleg van olyan meny vagy anyós, akivel ez lehetetlen, de ennyi? Amúgy nekem semmi problémám az anyós-jelöltemmel és, ha eddig kijöttünk egymással, valószínűleg később sem lesz probléma. És a vejek meg az apósok miért nem siránkoznak annyit?
2009. ápr. 1. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon irigylem azokat, akiknek normális anyósuk van. Nem értem miért vagyok ilyen peches, de az előző anyósjelöltjeim, meg a tényleges anyósom is olyan, hogí már az első pillanattól fogva ellenséges volt, egyáltalán nem úgy közelített hozzám, mint aki meg akar ismerni, vagy jóindulattal...stb. Neeem, mindegyik úgy kezelt mint egy ellenséget. Szerintem én ezt nem érdemeltem ki, semmi rosszat nem tettem, ráadásul igazából semmibe nem tudna belekötni, se a múltamba, se a végzettségembe, se a kapcsolatunkba a fiával, mégis rosszindulatú volt mindigis. Most, hogy megszületett az unoka, próbál úgy tenni, mintha mise történt volna, bár a 9 hónap terhesség alatt egy telefont sem eresztettek meg, de most már elvárják, hogy unokázhassanak. Persze megpróbálom tolerálni a dolgokat amennyire lehet, de nem bírom feldolgozni, hogy miért szolgáltam rá én erre, hogy így kezeljenek. Az én szüleim olyanok a férjemmel, mintha mégegy gyerekük lenne. Igaz vannak lányos anyák is szörnyetegek, de azért szerintem nagyon magas az aránya annak, hogy a fiús anyákkal van a legtöbb probléma. Szerintem ezek a dolgok már ott kezdődnek, amikor pl. iwiwen olvasni sok helyen kisbabás képeknél, hogy anyuka odaírja a kisfia képe alá, hogy "Szerelmem"...
2009. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!