Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak mi a párunkkal látjuk...

Csak mi a párunkkal látjuk úgy, hogy kihasznál minket apósom, vagy szerintetek is?

Figyelt kérdés
Ha megkapja a nyugdíját,addig látjuk,míg megadja a pénzt,amivel tartozik,majd 1-2 hétre eltűnik. Amikor elfogy a pénze,meg jön,még segít is pár percet (ami nekem nehéz lenne,mert pár hét múlva szülök.),természetesen adok neki főtt kaját,és kenyeret is,kenyér mellé valót is,minden nap!
2011. júl. 15. 11:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom,ha vannak emberek,akiknek nem tetszik a kiírt kérdés!

Mindössze az az érzés kering bennünk,hogy azért jön miután elfogyott a nyugdíja-ami egyébként több,mint amit a párom keres,csak tudjátok "kicsit" szeret kocsmába járni az öreg- azért jön és segít amit segít,hogy kapjon valamit (persze akkor is oda adnánk neki,ha nem segítene,csak jönne). Tudjátok,ilyenkor esik le az embernek,hogy van nyugdíj,nincs segítség-pedig ugyan úgy elkélne az a pár perces segítség. Sokszor megesik,hogy hiába telefonálunk rá,hogy tud e jönni,még a telefont sem veszi fel-de ez is csak ilyenkor van! Ha ezt mégsem kihasználás,hanem természetes családi kapcsolat,akkor nagyot tévedtem!


Köszönöm mindenki válaszát! (és a jókívánságot!)

2011. júl. 15. 12:02
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen,én voltam. Akkor kezdett el megint ezen kattogni az agyam.
2011. júl. 15. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!