Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kihasznál a párom?

Szerintetek kihasznál a párom?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal, neki rengeteg adóssága van, így szinte én tartom el,az én lakásomban is lakik. Állandóan arról beszél, hogy tudnánk kifizetni az ő adósságait és már nagyon elegem van belőle!Nem tudom hogy szeret- e vagy csak az anyagi biztonságot látja bennem.
2011. aug. 24. 18:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
24/L
2011. aug. 24. 18:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szeret-e, azt csak ő tudja, de igen, kihasznál anyagilag.
2011. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Ne tartsd el, felezzétek a számlákat is, akkor majd kiderül, hogy akar-e maradni..
2011. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kihasznál és lelép! Sok pénzról van szó? Milliós?
2011. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Te most tenyleg azert gurizel, hogy a srac adossagaid fizesd? Szanalmas.

O halmozta fel, fizesse o!

Ne legy hulye. Te rendezd a sajat dolgaid a penzeddel, nem egy felelotlen ferfi adossagait!

Legyen eszed!


26L

2011. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Én beadnám neki, hogy meg fog szűnni a munkahelyem, már most kevesebb fizetést kapok.

Vagy valamelyik közelebbi családtagnak sürgősen segíteni kell egy nagyobb összeggel.

Az ilyen helyzetekre adott reakciója alapján már valamennyire eldönthető a kérdésed.

2011. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Baromi egyszerűen kiderítheted. Mondd meg neki, hogy a saját fizetéseddel saját magad akarsz gazdálkodni, és a saját életedet szeretnéd egyenesbe hozni. A tartozásait nem te gyűjtötted össze, és kifizetni sem te fogod. Ha rendezni akarja őket, akkor kérjen ő részletfizetést, haladékot, akármit. És fizesse abból, amit megkeres. A közös élet nem azt jelenti, hogy amit az egyik megkeres, azt a másik elveri. Ennyi.

Ha marad, és megpróbál egyenesbe jönni önerőből, akkor (talán) nincs akkora gond. Ha lelép, akkor örülj, hogy olcsón megúsztad. (Már ha megúsztad, mert ha jól értem, azért van már némi pénzed a pasiban.) Amit eddig lehúzott rólad, arra keresztet vethetsz, gondolom se papír, se semmi nincs róla.

2011. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen milliós összegek. Havi 30-35 ezer forintja marad.( A számlákba azért ad valamennyit), Teljesen igazatok van! Miért én nélkülözzek az ő dolgai miatt
2011. aug. 24. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

A jó ég áldjon meg! NE TEDD!!!!

Tudnék mesélni neked egy kisregényt erről a témáról!

Fiatal vagy, rakd ki! Keress mást, olyat aki TÉGED szeret és nem az anyagiakat látja benned!!!

Volt ilyenem nekem is.... aztán lett következő áldozat, aki már házat vett és autót az Ő nevére stb. tényleg hosszú, de tanulságos történet. Annak viszont örülj, hogy Te 24 évesen szembesültél azzal, hogy van ilyen ember a földön. Sajnos és 37 évesen.

2011. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Valahol érthető lenne, hogy "közös teherviselés" de nem normális, hogy te is belegebedsz a párod hülyeségébe...


Mondd neki, hogy fizessétek közösen a lakás költségeit, legyen egy közös kasszátok, amiből a mindennapi megélhetést fedezitek, ezeket nyilván 50-50% alapon.


A többi pénzét mindenki arra költi, amire akarja... Ő a hiteleire, te pedig magadra!

2011. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!