Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kihasznál a párom?

Szerintetek kihasznál a párom?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal, neki rengeteg adóssága van, így szinte én tartom el,az én lakásomban is lakik. Állandóan arról beszél, hogy tudnánk kifizetni az ő adósságait és már nagyon elegem van belőle!Nem tudom hogy szeret- e vagy csak az anyagi biztonságot látja bennem.
2011. aug. 24. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom tudtad, hogy adóssága van, amikor összejöttetek...úgyhogy most elég fura, hogy itt panaszkodsz. Az elején kellett volna tisztázni a dolgokat.

Ha azt látod, hogy utólag kezdett kihasználni, akkor lépj! Ne fizess helyette semmit! Valamit neki is kell állnia. Az én Párom is hozott adósságot a kapcsolatunkba, de Ő állja a reszi felét, és ha úgy jön ki akkor felváltva vásárolunk be. Ha ő csúszik el kicsit akkor többször én. Ha nekem van kevesebb pénzem Ő ad többet be.

Ha nem látod azt, hogy fair veled, akkor lépj!

Én is sokszor féltem még az elején, hogy kihasznál majd, ezért előre meghúztam a határokat, de szerencsére nem kell félnem.

23N

2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló!

Nem panaszkodni jöttem ide! Csak általában egy kívülálló jobban látja mint aki benne van, és tanácsot szerettem volna kérni, + kíváncsi voltam mások tapasztatára! Egyébként az az igazság, hogy természetesen tudtam már a kapcsolatunk elején is hogy vannak adósságai! De a rózsaszín felhőtől nem érdekelt az sem, és amikor oda költözött hozzám ő is adott rendesen pénzt a rezsibe+ ő is bevásárolt időnként. Aztán lett egy jobb állásom, ott kezdődött a probléma. Ott már éreztem hogy én többet adok mint Ő, és Ő ezt el is várja! Ráadásul nem tudunk közösen venni semmi nagyobb dolgot, mert neki minden a hiteleire megy el! Hogy kezdjem el így az életem vele? Mostanában többször felmerült bennem az is, hogy lassan szeretnék anya lenni, szeretnék egy kisbabát is, de ahhoz is két ember kell!

Az többi válaszolónak köszönöm, véget vetek a kapcsolatnak, mert nem akarok később pofára esni, ha esetleg mellettem kifizeti az adósságait aztán majd szépen lelép valamerre jó messzire.

2011. aug. 28. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!