Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya tényleg kihasznál? Miért...

Anya tényleg kihasznál? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Nem fogom hosszan ecsetelni a történteket csak fél mondatokban szeretném a lényeget.


-Volt,hogy odaadtam neki az egész fizetésemet,kértem tőle egy 80 Ft-os sütit és nem vette meg,mondván nincs pénze.

-Főzök,mosok,takarítok mégis mindig azt vágja a fejemhez,hogy nem csinálok semmit,másoknak is ezt mondja,pedig ő az aki folyton a gép előtt ül.

-Nemrég csináltam 1.5 kg rántott húst,csomó köretet hozzá meg salátát,elmentünk a párommal moziba,mire hazaértünk nem volt semmi kaja,egy kanálnyi saláta maradt a tálban,erre ő azt mondta,hogy hát unatkozott.

-Ha ő vesz kaját,akkor tuti olyat csinál amit nem szeretek vagy pörköltet,mert az kész van egy fél óra alatt és akkor jöhet a géphez.

-Ha veszek a boltban valami csokit(persze neki is),mindig azt mondja,hogy minek vettem ennyi sz@rt,aztán megeszi még az enyémet is néha.

-Tudja,hogy szeretem a tejet,veszek belőle 3-4 litert,és mire innék belőle (mert nem tudok mindig mindent rögtön befalni)már üresek a dobozok.

-Használja az arctisztítómat,nem is keveset,aztán kifogy és ő vesz magának másikat,amiből én nem kérhetek mert akkor kiabál.

-Folyton felveszi a fehérneműimet,mikor nekem már nem lesz pl: zoknim a szekrényben,mert mindet elveszi és a sajátjába rakja akkor nem vesz helyette másikat.

-Vesz hitelre a munkahelyén 1 karton cigit,nekem ad belőle vagy 5 szálat,aztán tőlem kéri a pénzt,hogy fizessem ki,mert én is szívtam belőle.

-Ha én veszek cigit vagy kapok a páromtól,akkor mire felébredek elszívja.

-A netet is alig használhatom,mert ő mindig ide akar jönni.

-Kaptam a páromtól szülinapomra egy Bluetooth-t,ő is vette egyet(sokkal gagyibb)és az enyém mivel angol nyelvű volt,elküldte külföldre a pasijának.De amit ő vett,az az övé.

-Folyton tőlem várja a sok pénzt,ő meg havonta,van,hogy 2 hetente 5000 Ft-ért csomagot küld a fickónak.

-Most költözünk össze a párommal és nem segít semmiben,azt szajkózza folyton,hogy itt hagyom nyakig az adósságban,de én vegyek fel neki 200 ezer Ft-ot,hogy ki tudjon utazni a pasihoz.

-Az összes spórolt pénzemet kivetette valami indokkal,pl:le vagyunk maradva a lakbérrel vagy a vízzel.

-Én sosem vagyok neki jó,a másik két lány viszont egy angyal,pedig ők amint dolgozni kezdtek leléptek innen,még pénzt se adtak neki szinte,én meg volt,hogy az egész fizetésem,meg a felét,de minimum 20-30 ezret,volt,hogy 70-et,volt,hogy 60-at.Mégsem elég neki.


2011. máj. 2. 08:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Kövesd a másik két lány példáját, és lépj le onnan, amilyen gyorsan csak tudsz. Hogy anyád miért csinálja? Ebből az néz ki, hogy mert megteheti következmények nélkül. Ha neked, és a párodnak is van keresete, menjetek albérletbe, vagy bárhova, csak szabaduljatok meg tőle minél hamarabb, a saját érdeketekben.
2011. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy megoldás van, külön kell költözni.
2011. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Költözz gyorsan. Annyiból szerencsés vagy, hogy van hova.
2011. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Kondor Judit ***** válasza:
88%
Én már rég leléptem volna,mivel van saját kereseted nem muszáj vele élni.Majd akkor rádöbben ha egyedül marad,és nem lesz pénzes zsák aki tömi pénzzel.Remélem tanultál belőle.Tom az anyukád de mindennek van határa.
2011. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Költözzetek el. Nem is értem, miért nem tettétek meg idáig. Nem az a kérdés, hogy az anyád kihasznál-e, hanem az, hogy miért hagyjátok?
2011. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi, ilyen anyával még nem találkoztam...:S

Igen, szerintem is költözz el...

2011. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókkal értek egyet.Költözz el.
2011. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
8 hónapja találtam munkát,de ez is csak ilyen 3 havonta hosszabbítás,nemsokára véglegesítenek és a páromnak sem volt eddig biztos állása,azért vártunk.Most hívom ezerrel az albérleteket,ezen a héten többet is megnézünk és jövőhéten szeretnénk költözni.Nagyon remélem,hogy sikerül.
2011. máj. 2. 08:49
 9/25 Kondor Judit ***** válasza:
77%
És anyukád nem dolgozik?
2011. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mivel elváltak a szüleim és nekem,mint szülő már csak anyukám van,eddig mindig azt hittem,hogy természetes,hogy ennyit kér,de már rájöttem,hogy követel és kihasznál és nem szeret.Mindig veszekszik és kiabál,megaláz mások előtt,kibeszél és ha a párom nincs,erre nem jövök rá.Anya egy zsarnok boszorkány és menekülni szeretnék.Rájöttem,hogy ezek amiket csinál nem normális.
2011. máj. 2. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!