Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya tényleg kihasznál? Miért...

Anya tényleg kihasznál? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Nem fogom hosszan ecsetelni a történteket csak fél mondatokban szeretném a lényeget.


-Volt,hogy odaadtam neki az egész fizetésemet,kértem tőle egy 80 Ft-os sütit és nem vette meg,mondván nincs pénze.

-Főzök,mosok,takarítok mégis mindig azt vágja a fejemhez,hogy nem csinálok semmit,másoknak is ezt mondja,pedig ő az aki folyton a gép előtt ül.

-Nemrég csináltam 1.5 kg rántott húst,csomó köretet hozzá meg salátát,elmentünk a párommal moziba,mire hazaértünk nem volt semmi kaja,egy kanálnyi saláta maradt a tálban,erre ő azt mondta,hogy hát unatkozott.

-Ha ő vesz kaját,akkor tuti olyat csinál amit nem szeretek vagy pörköltet,mert az kész van egy fél óra alatt és akkor jöhet a géphez.

-Ha veszek a boltban valami csokit(persze neki is),mindig azt mondja,hogy minek vettem ennyi sz@rt,aztán megeszi még az enyémet is néha.

-Tudja,hogy szeretem a tejet,veszek belőle 3-4 litert,és mire innék belőle (mert nem tudok mindig mindent rögtön befalni)már üresek a dobozok.

-Használja az arctisztítómat,nem is keveset,aztán kifogy és ő vesz magának másikat,amiből én nem kérhetek mert akkor kiabál.

-Folyton felveszi a fehérneműimet,mikor nekem már nem lesz pl: zoknim a szekrényben,mert mindet elveszi és a sajátjába rakja akkor nem vesz helyette másikat.

-Vesz hitelre a munkahelyén 1 karton cigit,nekem ad belőle vagy 5 szálat,aztán tőlem kéri a pénzt,hogy fizessem ki,mert én is szívtam belőle.

-Ha én veszek cigit vagy kapok a páromtól,akkor mire felébredek elszívja.

-A netet is alig használhatom,mert ő mindig ide akar jönni.

-Kaptam a páromtól szülinapomra egy Bluetooth-t,ő is vette egyet(sokkal gagyibb)és az enyém mivel angol nyelvű volt,elküldte külföldre a pasijának.De amit ő vett,az az övé.

-Folyton tőlem várja a sok pénzt,ő meg havonta,van,hogy 2 hetente 5000 Ft-ért csomagot küld a fickónak.

-Most költözünk össze a párommal és nem segít semmiben,azt szajkózza folyton,hogy itt hagyom nyakig az adósságban,de én vegyek fel neki 200 ezer Ft-ot,hogy ki tudjon utazni a pasihoz.

-Az összes spórolt pénzemet kivetette valami indokkal,pl:le vagyunk maradva a lakbérrel vagy a vízzel.

-Én sosem vagyok neki jó,a másik két lány viszont egy angyal,pedig ők amint dolgozni kezdtek leléptek innen,még pénzt se adtak neki szinte,én meg volt,hogy az egész fizetésem,meg a felét,de minimum 20-30 ezret,volt,hogy 70-et,volt,hogy 60-at.Mégsem elég neki.


2011. máj. 2. 08:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már nem érzelmi zsarolás egyeseknél, hanem érzelmi TERROR. Figyelj kezdésként kivesztek egy másfél szobás alacsony rezsijű albit. Ketten vagytok, így összeadódik a fizetésetek, máris egy pici előnyt kaptok a saját élet elkezdéséhez. Szépen éldegéltek, közben félre raktok és ha összegyűlik elég pénz mehettek egy két szobás vagy egy jobb lakásba.
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó...pontosan ez a tervünk :) Köszönöm a biztatást é a válaszokat mindenkinek.
2011. máj. 2. 13:17
 23/25 A kérdező kommentje:

Végre pénteken költözünk :D

Csak anya még nem tudja...én meg rettegek,hogy egész héten péntekig mit kell majd hallgatnom :(

2011. máj. 8. 12:43
 24/25 anonim ***** válasza:
majd rájön ha nem lezel ott. csak nem hagyd magad utána se kihasználni mert engem azóta is kihasznál anyám sajnos de mot azt csinálom hogy fel sem veszem neki a telefont
2011. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez a pár nap már nem számít! Ahhoz képest, hogy eddig mennyit eltűrtél, ez már semmiség! Minden rendben lesz, ne aggódj! Én a helyedben el sem mondanám, hogy hova költözöm! Sok sikert kívánok neked, és fel a fejjel! :)))))
2011. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!