Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya tényleg kihasznál? Miért...

Anya tényleg kihasznál? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Nem fogom hosszan ecsetelni a történteket csak fél mondatokban szeretném a lényeget.


-Volt,hogy odaadtam neki az egész fizetésemet,kértem tőle egy 80 Ft-os sütit és nem vette meg,mondván nincs pénze.

-Főzök,mosok,takarítok mégis mindig azt vágja a fejemhez,hogy nem csinálok semmit,másoknak is ezt mondja,pedig ő az aki folyton a gép előtt ül.

-Nemrég csináltam 1.5 kg rántott húst,csomó köretet hozzá meg salátát,elmentünk a párommal moziba,mire hazaértünk nem volt semmi kaja,egy kanálnyi saláta maradt a tálban,erre ő azt mondta,hogy hát unatkozott.

-Ha ő vesz kaját,akkor tuti olyat csinál amit nem szeretek vagy pörköltet,mert az kész van egy fél óra alatt és akkor jöhet a géphez.

-Ha veszek a boltban valami csokit(persze neki is),mindig azt mondja,hogy minek vettem ennyi sz@rt,aztán megeszi még az enyémet is néha.

-Tudja,hogy szeretem a tejet,veszek belőle 3-4 litert,és mire innék belőle (mert nem tudok mindig mindent rögtön befalni)már üresek a dobozok.

-Használja az arctisztítómat,nem is keveset,aztán kifogy és ő vesz magának másikat,amiből én nem kérhetek mert akkor kiabál.

-Folyton felveszi a fehérneműimet,mikor nekem már nem lesz pl: zoknim a szekrényben,mert mindet elveszi és a sajátjába rakja akkor nem vesz helyette másikat.

-Vesz hitelre a munkahelyén 1 karton cigit,nekem ad belőle vagy 5 szálat,aztán tőlem kéri a pénzt,hogy fizessem ki,mert én is szívtam belőle.

-Ha én veszek cigit vagy kapok a páromtól,akkor mire felébredek elszívja.

-A netet is alig használhatom,mert ő mindig ide akar jönni.

-Kaptam a páromtól szülinapomra egy Bluetooth-t,ő is vette egyet(sokkal gagyibb)és az enyém mivel angol nyelvű volt,elküldte külföldre a pasijának.De amit ő vett,az az övé.

-Folyton tőlem várja a sok pénzt,ő meg havonta,van,hogy 2 hetente 5000 Ft-ért csomagot küld a fickónak.

-Most költözünk össze a párommal és nem segít semmiben,azt szajkózza folyton,hogy itt hagyom nyakig az adósságban,de én vegyek fel neki 200 ezer Ft-ot,hogy ki tudjon utazni a pasihoz.

-Az összes spórolt pénzemet kivetette valami indokkal,pl:le vagyunk maradva a lakbérrel vagy a vízzel.

-Én sosem vagyok neki jó,a másik két lány viszont egy angyal,pedig ők amint dolgozni kezdtek leléptek innen,még pénzt se adtak neki szinte,én meg volt,hogy az egész fizetésem,meg a felét,de minimum 20-30 ezret,volt,hogy 70-et,volt,hogy 60-at.Mégsem elég neki.


2011. máj. 2. 08:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

költözz!

remélem összejön,ird meg majd ha sikerül!!drukk!!

2011. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

De dolgozik.

Amikor egyszer felvettem saját nevemre telefont,előfizetéseset,odaadtam neki havonta a pénzt,hogy fizesse be a telefonszámlát,erre kikapcsolták a telefonom és most fekete listán vagyok a telefonosoknál.Sosem vehetek már fel telefont,ha nem fizetek ki 30 ezret.És erre ő azt mondta,hogy nem kellett volna annyit pofáznom a telefonon és akkor nem lett volna 4 ezer ft-os számlám.A legrosszabb,hogy mondta a párom,hogy ezt fogja csinálni én mégis bedőltem anyának.Mindig hiszek neki,pedig nála jobban nem is bántott még senki sem.

2011. máj. 2. 09:00
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Pszichológusra lenne szüksége. De akármilyen is, te ne válj az áldozatává.
2011. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

az enyém detto ez volt. igaz ennyire nem durván. elköltöztem amint tudtam. így is szar vagyok, de én azt mondom akkor is szar voltam amikor segítettem.

tudom, hogy az anyád, de nyisd ki a szemed és szakítsd meg vele a kapcsolatot egy időre. szedd össze magad. eztúgy tudod elérni, hogy sz*rsz rá. egyszerűen te legyél az aki nem foglalkozik vele. jön majd az érzelmi zsarolós rész stb de ne hasson meg. látom ő is tud mindennel fgolalkozni, de leginkább téged kihasználni.

mondd meg neki, hogy azért van barátja, hogy ő segítse ne te felnőtt fejjel. nincs annál szánalmasabb, ha egy felnőtt ember ennyire ki van szolgáltatva a gyerekének.

hagyd, hogy az idő megoldjon mindent. ne beszélj vele egy jó ideig! ez arra is jó lecke lesz, hogy megismerd az igazi arcát. nekem is sikerült, és olyan dolgok derültek ki róla, hogy ihaj.....

kitartás!

2011. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el gyorsan! Ha azután is jön ezekkel a dolgokkal, ne keresd egy ideig.

Az én anyám is ezt csinálta. Állandóan zsarolt lelkileg, amíg oda nem adtam a fizetésem. Ő meg évek óta nem dolgozik, és még a háztartást sem látja el.

Meguntam, nem adtam több pénzt. Azóta utál, de legalább nyugtom van.

2011. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

9.03 vagyok.

9.06! megértelek. Az enyém azóta is utál, keveri a levest rendesen, de szerencsére mellettem állnak az ismerősök. Ő provokálta ki, hogy egyedül maradjon! Ha beteg, leszázalékolt akkor is lehet dolgozni! Van is ilyen ismerősöm. Az enyém egyszerűen megunta a munkát.

Erre rá kell készülni. És azért fog így utálni téged, amiért megismeri önmagát az egyedülléte alatt és rádöbben, hogy milyen élhetetlen ember. Tudod, önmagadnál nincs nagyobb ellenség, a hibáiddal szembesülni nagy kudarc. És az a gonosz, aki erre rádöbbent.

2011. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Költözz! én is drukkolok neked, aztán majd vágd a fejéhez mindezeket amiket leírtál!
2011. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Te jó ég!! Hogy mit képes a saját gyermekével művelni egy "anya"?! Borzasztó ez az egész helyzet! Kívánom, hogy minél előbb összejöjjön a költözés! Sok sikert! :)
2011. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
velem ugyanez van söt engem a tesom is kihasznál pedig már elköltöztem de mindig a lelkemre hatnak azert szar mert az ember szereti az anyját ezert lelkiismeretfurdalása van ha nem ad pénzt vagy nem hivja vissza. az enyem elvárja hogy ö csak 1et csörög én meg naponta visszahivjam fizessem az adósságát stb
2011. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Csak attól félek,hogy ha ebben a hónapban nem sikerül költözni (már mondtam neki),akkor jön a fekete leves. :(
2011. máj. 2. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!