Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak mi a párunkkal látjuk...

Csak mi a párunkkal látjuk úgy, hogy kihasznál minket apósom, vagy szerintetek is?

Figyelt kérdés
Ha megkapja a nyugdíját,addig látjuk,míg megadja a pénzt,amivel tartozik,majd 1-2 hétre eltűnik. Amikor elfogy a pénze,meg jön,még segít is pár percet (ami nekem nehéz lenne,mert pár hét múlva szülök.),természetesen adok neki főtt kaját,és kenyeret is,kenyér mellé valót is,minden nap!
2011. júl. 15. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Ezek szerınt a parod ıs ugy latja, ahogy te.

Akkor nem ertem mıert nem ıntezkedık. Az o apjarol van szo.

Legyen mar FERFI!

2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kaileena2 válasza:
53%
Szerintem nem használ ki,de nem kéne minden nap az nyakatokon lógnia...
2011. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem minden nap lóg a nyakunkon,csak amikor elfogy a nyugdíja.
2011. júl. 15. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem értem, milyen pénzzel tartozik nektek? Mert arról nem irtál, hogy kérne töletek.

2. Ha segit, akkor szerintem féligmeddig természetes, hogy adsz neki kaját, föként, hogy gondolom, magatoknak úgyis fözöl.

3. Ha neked ez nem teszik, akkor ne várj el töle segitséget, és akkor nem kell neki adnod semmit.

4. Szerintem itt nincs szó kihasználásról, hanem nor,ális családi összetartásról.

2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor használna ki, ha nem fizetné vissza a kölcsönt és nem segítene nektek néha.Már ne is haragudj, de az, hogy mikor nincs pénze és ti adtok neki főtt kaját, az nem kihasználás. Még az sem lenne, ha nem tudná visszafizetni néha a pénzt, meret manapság 10-ből 8 adós ilyen.
2011. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

nem igazán értem mi a probléma. Amikor még van pénze, elmegy, hogy élje a saját életét, nem a nyakadon lóg. aztán mikor már nem tudja fedezni, haza jön. Vagy netán zavar az öreg? vagy a kaját sajnálod tőle? mert nem értem. Nem írtad, hogy beleszólna mindenbe, nem írtad hogy otthon részeg lenne. Nem írtál semmi olyat ami negatív lenne.


Úr isten, minden nap adsz neki főtt kaját... te jó ég, ez aztán a kihasználás :) ne legyél már nevetséges! vagy ha nem tudsz főzni mert fáradt vagy akkor ne főzz.

2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

azt hiszem téged is be lehet sorolni az unatkozó kismama kategóriába...

ha kér is kölcsön, úgy látom, megadja, gondolom az ő nyugdíja se 200.000

azt mg nem is értem, miért emeled ki külön, hogy te még kenyér mellé valót is adsz neki

gratuláljunk?

az én szüleim is nyugdíjasok, természetesen, hogy rengeteg dolgot én veszek meg nekik

sikeres szülést neked & egészséges babát

2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez miért lenne kihasználás?
2011. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
általában ezt felnőtt gyerekek csinálják a szüleikkel, nem apuka a gyerekével....
2011. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!