Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mi lehet az...

Fiúk, férfiak, mi lehet az oka, ha nem írja ki hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Párom nem halandó sehol kinyilvánítani, hogy kapcsolatban van, elmondása szerint ehhez senkinek semmi köze. Engem viszont zavar, főleg hogy a közös ismerőseim tőlem kérdezgetik, hogy ha én felvállalom, akkor ő miért nem, és azt mondják ez fura.
2011. júl. 14. 18:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Valahogy az az érzésem, hogy azért nem akarja kiírni, mert rengeteg lány ismerőse van, sokukkal tartja is neten a kapcsolatot, chatel velük pl. Szerintem nem akarja hogy ők megtudják, mert egyébként a haverjai előtt nem titkolja hogy van kapcsolata, csak ezek szerint ezt a nőkkel nem közli szívesen...Egyébként nem csalt még meg (tudtommal), szerintem nem az a típus, de az tény hogy belemegy bájcsevejekbe a nő ismerőseivel.
2011. júl. 14. 19:25
 22/24 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező én megértelek téged is és a párodat is,én már nem vagyok fent ezeken az oldalakon szerencsére,mert egy hülyeségnek tartom pontosan ezért mert csak a félre értések vannak belőle.Senkinek semmi köze ahhoz hogy milyen a családi állapotod és semmihez,szerintem az lenne a normális hogy egy ember egy képet feltölt magáról hogy látni lehessen hogy ki az,egy email cím láthatóság,és a barátok listája.

Szerintem túl sokat látsz bele a dolgokba,én amikor fent voltam én sem jelöltem be az állapotomat pedig volt barátnőm,nem azért mert szégyelltem,vagy mert más csajok így rám tudjanak írni,egyszerűen úgy gondoltam hogy senkinek semmi köze hozzá,ez az én életem és ennyi,sokan idiota fel rakja a fél családi albumot:) aztán azon rágódik mindenki.

Én pontosan ezért töröltem magam és az ehhez hasonló nézet eltérések miatt!Semmivel nem lett kevesebb az életem ez által,senki nem szólt meg ezért.

2011. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mikor a páromat megismertem, a férjemmel már két éve, hogy külön éltünk. Mivel papíron még házasok voltunk, ezért a közösségi oldalakon a családi állapotom is ez volt. Majd elváltunk és még aznap át is írtam. A mai napig is az áll az adatlapomon, hogy elvált, pedig már nagyon régóta együtt is élünk. A pároddal osztom a véleményt. Aki tudja anélkül is tudja, hogy kiírjátok-e vagy sem a családi állapotokat. Aki meg nem, annak miért fontos? Van olyan ember, aki szokta nézegetni a családi állapotot? :-)
2011. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem nagyon értem, mi ez a nagy titkolózás a közösségi oldalakon egyeseknél a kapcsolatukat illetően. Az utcán felvállalom a másikat. A barátok előtt felvállalom. Az ismerősök előtt felvállalom. A család előtt felvállalom. Akkor ugyan már, miért nem tudom azon a r..hadt oldalon felvállalni, ha megkér rá és tudom, hogy jól esne neki? Mi ebben olyan nagy szám? Be lehet állítani, hogy csak az ismerőseim lássák. Nekem pedig nincsenek olyan ismerőseim, akik előtt kellemetlennek érezném, hogy tudjanak róla, hogy kapcsolatban vagyok.

Jó, egy közösségi oldal nem a világ, nem az az élet, de ha a párom egy kedves gesztusnak érezné tőlem, hogy bejelöljem, hogy kapcsolatban vagyunk, akkor mi olyan borzasztó abban, ha megteszem?

2011. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!