Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak módszertana. Milyen...

Férfiak módszertana. Milyen tanácsot tudnál adni egy lánynak a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatok,könyvekben olvasott jó tanácsokra is gondolok.

21 l


2010. jan. 10. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Legfontosabb hogy állj meg a saját lábadon, mert akkor nem leszel senkinek sem kiszolgáltatott, és nem leszel kénytelen együtt maradni olyan valakivel akivel csak szenvedés minden perc.


Ez nem saját tapasztalat, mert én szerencsére független vagyok anyagilag, de látom hogy mennyire fontos ez egyébként.


31/N

2010. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

a férfiakat nem érdemes felnőttként kezelni. ők örök gyerekek. nevelni kell őket. :)

ja, és többször a szájukba rágni a dolgokat.

2010. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Ne reménykedj abban soha hogy megváltozik az illető.Ha megüt vagy olyan dolgokat csinál ami már elviselhetetlen,akármi is köt hozzá(pl gyerek) vagy akármennyire is szereted, hagyd ott!Különben az egész életedet romokba döntheted ezzel.

Tapasztalatból mondom.

2010. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És ha egy férfi gyerekes,ne is reménykedjek benne,hogy vala felnő?Mitől kap észbe,hogy jah nekem ez a lány kell?
2010. jan. 10. 13:38
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

az én párom is gyerekes, de attól még nagyon szeret. tud komoly is lenni, de gyakran elereszti magát...

ha amúgy normális csávó, akkor sztem ne parázz.

2010. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Mindig próbáld megtartani a saját autonómiádat,ne függj a párodtól.Legyen B terved arra az esetre,ha tönkre menne a kapcsolatotok.Ha úgy adódik,próbáld meg egyedül is jól érezni magad.

Fontos még,hogy ne próbálj kisajátítani senkit magadnak.A nagyjelenetek,hisztizések,féltékenykedés Neked sem esne jól fordított helyzetben. 23/L

2010. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok.Most látom a kérdésedet.A gyerekes jellemű ember nem hiszem,hogy megváltozik,de ha szeret,akkor teper érted,és Veled marad,bármi áron is.Legyen bármilyen gyerekes,ha szerelmes,ahhoz felnő,ha kell,hogy szeressen Téged.
2010. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Egy kapcsolatban mindig add önmagad, ne játszd meg magad! Ha ezt ő elfogadja, szereti, akkor vagytok egymáshoz valók, és esélyes a boldogság:)
2010. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
A legfontosabb: vedd a férifakat emberszámba, és ne gondold őket primitívnek, akiket ki lehet ismerni, vagy akár irányítani néhány tipp alapján. Ezt tudják értékelni a férfiak.
2010. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Mi az hogy gyerekes? ez sokmindent jelenthet. de ez egyáltalán nem függ össze azzal, hogy "teper-e" egy nő után.


Akkor szoktak észbe kapni, amikor elhagyják őket.

2010. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!