Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mi lehet az...

Fiúk, férfiak, mi lehet az oka, ha nem írja ki hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Párom nem halandó sehol kinyilvánítani, hogy kapcsolatban van, elmondása szerint ehhez senkinek semmi köze. Engem viszont zavar, főleg hogy a közös ismerőseim tőlem kérdezgetik, hogy ha én felvállalom, akkor ő miért nem, és azt mondják ez fura.
2011. júl. 14. 18:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

igen. lehet, h nem akarja, h mindenki kérdezgesse, h ki a párja, és róla pletykáljanak, meg faggassák.

gondolja, a közeli ismerősök úgyis tudják.

fontos vagy neki, de nem azért "tart" hogy dicsekedjen veled.

2011. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

Itt két dologról van szó:


1. Nem írja ki, hogy kapcsolatban van, szerinte ehhez senkinek semmi köze.

Ezt nem értem, mert gondolom, ha az társaságba mentek, vagy az utcán sétáltok, nem két km-re mentek egymástól, mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy kapcsolatban vagytok. Akkor már nem tökmindegy, hogy a neten az ismerősök megtudják, vagy sem?

De azért elfogadható, valamiért úgy érzi, az az infó nem közösségi oldalra való.


2. Inkább törli magát, mint hogy kiírja.

Ez gyerekes hülyeség a részéről.

2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha már együtt is laktok, jogosan feltételezheted, hogy komolyan tervez veled. Ha így van, nekem is rosszul esne, hogy nem közli a világgal ezt a tényt, mintha szégyellné vagy bizonytalan lenne. Szóvá is tenném.

De ha csak találkozgattok, akkor nincs értelme megjegyzést tenni rá. Fogadd el, hogy ez csak egy lazább kapcsolat a részéről.

2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, én is ezt szoktam és pont emiatt: a magánéletemhez senkinek semmi köze. De sokan vannak akik szeretik világgá kürtölni, büszkék rá stb. amúgy sztem joggal érzel így, ha az én páromat zavarná én biztos kiírnám.
2011. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A Facebook pl. egyetemisták társkereső oldalának indult, innen van a családi állapot, valószínű az Iwiw is innen vette az ötletet. Aztán persze rájöttek, mi mindenre jó még a közösségi háló. Ha valaki nem tünteti fel a cs.állapotát, azzal azt is jelezheti, hogy ő nem ismerkedési, társkeresési céllal van itt, hanem az ismerősöket szeretné megtalálni. És akkor jogos a kérdés, hogy kinek mi köze hozzá, én nem társat keresni jöttem ide. Én se rakom ki, hogy kapcsolatban, többek közt azért, mert számomra rendkívül megalázó lenne szakítás után átállítani a cs.állapotomat. Nem hinném, hogy szakítás után szeretném világgá kürtölni, hogy tönkrement a kapcsolatom.

Szóval ez is lehet benne, hogy ő sem szeretne magánéletet élni ország-világ előtt.

Az én párom se állítja be, hogy kapcsolatban van velem. Engem igazából nem ez zavar, hanem hogy képet se rak ki rólam. Talán ez se fájna annyira, ha társaságban maximálisan felvállalna. Én nem rakom ki, hogy kapcsolatban, de mindenki előtt felvállalom őt. Ez a lényeg.

Kérdés, hogy a te párod haveri körben, más nők előtt felvállal-e. Ha nem, az már nagyobb gond. Persze ez is eredhet zárkzottságból, de sokkal nagyobb probléma, mint a cs.állapot a neten.


Azt is érdemes lenne tudnod, hogy előtted beállította-e a családi állapotát. Tehát más barátnőjénél kiírta-e, hogy kapcsolatban, ha egyedül volt, kiírta-e hogy egyedülálló.

Ha nem, akkor nem kell aggódnod, ezt ő magánügyként kezeli.

Ha csak téged nem ír ki, akkor el lehet gondolkozni...


Az a durva véglet, amikor viszont kiírják hogy egyedülálló, de közben van párjuk.

2011. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy laza a kapcsolat azért mert nem írja ki a cs.állapotát, azzal nem értek egyet.

Én imádom a páromat, lassan 4 éve együtt, már gyűrűket nézeget, együtt élünk, de nem írjuk ki, mert nem társkeresési céllal vagyunk fent, mindketten úgy véljük, hogy nem tartozik ország-világra.


De ha ő szeretné, ha neki fontos lenne, biztos hogy beállítanám hogy kapcsolatban.

2011. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Van ismerős, aki azért nem írja ki, mert így tud a barátnő mellett csajozni. Az új "jelöltek" meg ha rákeresnek, nehogy lássák, hogy kapcsolatban él.
2011. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell kiosztani a kérdezőt. Én teljes mértékben megértem, hogy rosszul esik neked, nekem is nagyon rosszul esne, az biztos, pedig 23 éves felnőtt vagyok nem valami tinip.icsa. Ez hülyeség, hogy senkinek semmi köze hozzá. Ez nem egy olyan dolog, amit titkolni kéne mások előtt, főleg egy éves kapcsolat után. Szerintem valami nem stimmel, szégyel téged, vagy nem akarja, hogy bizonyos nőismerősei, vagy ismeretlen nők, lássák, hogy kapcsolatban van. Szerintem biztos nem oké valami, ha nem hajlandó kiírni, mikor tudja, hogy neked ez szamít. Még ha csak megfeledkezett volna róla, mert nem figyeli ezeket az oldalakat, és kiírta volna, miután rákérdezel, az még elmegy. De, hogy inkább törli magát, csak hogy ne kelljen felvállalja, hogy veled van... Ez tényleg csak szerintem durva? Akárhogy hülyeség a facebook, meg nem az a mérvadó egy kapcsolatban, szerintem rengeteget szamít egy ilyen apró gesztus is. Ugyanolyan, mintha letagadna a barátai előtt, vagy nem lenne hajlandó veled kézenfogva menni, mert senkinek semmi köze hozzá. Nem?

Remélem nem bántottalak meg, de szerintem ha komolyan gondolja, még inkább telekürtülné a világot vele, nem hogy titkolja. Az én vőlegényem az első nap után kiírta.

23/L

2011. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem te középiskolába jársz ő pedig jó pár évvel idősebb nálad. Vagy az osztálytársad.

Én nem vagyok egyetlen portálon sem, mert utálom az egészet. Egyenesen ki nem állhatom ezt a cyber élet mizériát.

2011. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ha állandóan a közösségi oldalakon lóg, akkor valóban különös hogy nem írja ki. tulajdonképpen akkor a jegygyűrűjét se fogja hordani mert kinek mi köze hozzá? kb erről szól a dolog.


Ha nem szokott felmenni, csak ritkán, esetleg egykét levelet megír ismerősnek, akkor tényleg felesleges kiírni, akkor megértem hogy nem foglalkozik vele.

2011. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!