Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesajnálnak, mert nincs...

Lesajnálnak, mert nincs párom, de ha közlöm, hogy feladtam a keresést, miért szövegelnek?

Figyelt kérdés

annyira fel tud bosszantani néhány ilyen "jóindulatú" emberke...

a családomban minden tesónak, unokatesónak PÁRJA van, és úgy kezelik ezt, mintha v.mi tartozék lenne, ami nélkül nem ember az ember.

minden közös eseményre magukkal cibálják a PÁRT, és csak én állok ott folyton, mint 1 h.lye, egyedül.

annyira belefáradtam, mindig kérdezgetik gonoszan, hogy miért nem pasizok, mikor lesz már v.kim, hol hagytam az "udvarlót" ... és már gyűlölöm őket.

ha ideges vok, közlöm, h elegem van, nem kell senki, erre elkezdik papolni, h majd "benő még a fejem lágya", meg biggyesztik a szájukat, h "majd találsz v.kit".

olyan értéktelennek néznek, amiért nincs senkim, pedig sok fiúnak tetszek, és buta sem vok.

csak egyszerűen sosincs szerencsém, mert akik próbálkoznak nálam, mind kiderül, hogy (drogoztak, börtönben ültek, van még 2 csajuk stb.).

Hogy állítsam már le a családom erről a témáról? lassan eljutok oda, hogy egy közös összejövetelre sem megyek már el. -.-

komolyan, kínomban azt is fontolgattam, ráveszek v.mi idősebb férfit, hogy szexért cserébe jelenjen meg néha velem, hogy ne kelljen a h.lyeségeiket hallgatnom. :S

20/L


2011. júl. 14. 00:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

énis hasonló helyzetben vagyok... csak én nem veszek rá senkit szexért cserébe :| nem is akarok.

de engem is idegesít... a közeliek le se szarják a fejem, mert tudják, h mindig egyedül vagyok, a távoli ismerősök meg mindig ezt kérdezik... amit tőled is. :S

2011. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
F/35+ :)
2011. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem olyan rég találtam ezt az irományt, kicsit illik a helyzetre:


"Furcsa, de ha padlón vagy, sokan segítenek, viszont azért néha piciket beléd is rúgnak, nehogy eszedbe jusson feltápászkodni. Aztán amikor már térdelsz, akkor hirtelen minden megváltozik. Azt akarják veled elhitetni, hogy még nem vagy kész, és különben is, minek állni, amikor fekve kényelmesebb. Okosabbnál okosabb tanácsokkal látnak el, kivetítve rád a saját félelmüket, és ha te félresöpröd ezt az egészet, akkor fel vannak háborodva, hogy is merészelsz szembenézi az életeddel. Minden erővel azon vannak, elhitessék, amit csinálsz, az széllel szemben hugyozás, holott már rég más szelek fújnak, vagy csak te vagy jó irányban.

Mondjuk ki, a legtöbb ember nem szereti, ha erősebb, bátrabb, merészebb, őrültebb vagy náluk, hisz azzal, hogy te felvállalod, ellapátolod a szart a portádról, az ő piszkuknak sem lesz létjogosultsága, arról nem is beszélve, mindenki pontosan tudni fogja, a büdös csak onnan jöhet, ahol szar is van.

Az a pár ember meg, aki gumicsizmát húz, és beáll melléd lapátolni, na, ők a barátaid, akik ismernek és bíznak benned, akármilyen idiótának is tűnsz. Vagy csak szarosan is szeretnek..."

2011. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Az ötleted majdnem jó, de csak majdnem.

Én a helyedben megkérnék egy haversrácot, de nem szexért, hanem mert benne lenne a poénban. Elvinném magammal, és megkérném, hogy rendesen akassza ki a rokonokat. Viselkedjen úgy, hogy inkább azt kívánják, legyek újra egyedül. És persze sűrűn hajtogatnám, hogy ő életem szerelme, jobb ha elfogadják... :))

2011. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

júújj, azért ezt az utolsó mondatot remélem nem gondoltad komolyan! :D

inkább egy fiatalabbnak ajánld fel a lehetőséget. de akkor sem szexért cserébe (hacsak nem akarsz konkrétan egy szexpartnert), hanem hogy te is vele mész, ha neki is meg "kell" jelennie egy barátnővel.


amúgy meg ne aggódj, jön majd normális pasi, csak idő kérdése.

a famíliát meg állítsd le, ha nem értenek a szép szóból, szard le őket, ne menj el a közös programokra.

mondd azt kifogásképp, hogy épp pasizol, és nem érsz rá velük foglalkozni. :D

2011. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem olyan idősre gondoltam 27-30 közöttire.

egyébként jobban kibékülnék egy szexkapcsolattal, m annyi csalódás ért.

annyiszor megpróbáltam újra és újra szeretni és persze az lett a vége, h átcs.szték a fejem, meg kiderültek a piszkos kis dolgaik.

úgyh olyan kapcsolat kell, ahol nem függünk egymástól, és nincs gond.

egyébként dühömben írtam az utolsó mondatot, annyira irritál már, h nemcsak a távoli rokonok, de anyámék, tesómék sem szállnak le soha a témáról. :@

2011. júl. 14. 01:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Na hasonló az én helyzetem is. Csak nálunk az a gáz hogy tesóm is ilyen. Sokszor már azt érzem hogy a szüleim is szégyelnek a miatt hogy régóta nincs barátom (mert ugye a szomszéd lánynak van, az unokatesóknak van stb.). Szerintem sose fogom felfogni hogy miért benfentesebbek és feljebbvalók azok akiknek van barátjuk. Még manapság ha szórakozni megyek is ezt kapom sokszor pedig amíg volt a kutyát nem érdekelte:P Inkább vagyok egyedül mint egy szar kapcsolatban csakhogy elmondhassam magamról hogy márpedig nekem van:D
2011. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én komoly párkapcsolatban élek 24 éves "férfiemberként" Sztem rettenetesen fárasztó hogy feszt hurcibálni kell a barátnőmeg ilyen idiótaságokra. Egy darab vacakabb dolog van ennél ha NEKEM kell menni :D:D:D:D De a legviccesebb h a 17-27 éves rokonok mindkét részről legalább már a 3 párral és egyben igaz szerelmükkel/nagy "Ő" -vel jelennek meg ezeken a szarokon (a második harmadik nagy ő már kiakasztó, főleg h komolyan gondolják. Kit érdekel?????? ne foglalkozz senkivel ha te is komolyabban fogod venni rájössz h egy felesleges fszág másokkal törödni. Én úgy gondolom ha nem lenne a kapcsolat amiben vagyok hanem csak keresgélnék nem hívnám meg a lányokat pikkpakk ilyen eseményekre az ezerszázalék.
2011. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"nem olyan idősre gondoltam 27-30 közöttire."

Francba. 40f


ui.:Biztos nem?

2011. júl. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni, zárd rövidre a témát, ne menj bele olyan beszélgetésekbe, hogy miért nincs párod, meg mikor lesz, meg ilyen hülyeségek. Nem azzal kell foglalkozni, hogy ki mit mond, hanem azzal, hogy te hogy érzed. Csak azért felesleges összejönni valakivel, hogy legyen valakid, mert másoknak is van.

Nem értem, az emberek miért akarják mások helyett élni az életüket, mindenki élje a sajátját, ahogy jónak gondolja. Olyan utálatos dolognak tartom, ha valakit megszólnak ilyesmiért. Milyen alapon? :(


A másik problémádat viszont nem értem. Nekem is természetes, hogy a férjemmel együtt veszünk részt a családi eseményeken, ha tudunk. Egymáshoz tartozunk, szeretünk együtt lenni, megosztjuk az életünket egymással, most azért biztos nem fogom otthon hagyni, hogy a szingli családtagok nehogy felhúzzák az orrukat.

Ez meg a te részedről nem szép dolog, hogy elvárnád, hogy mindenki egyedül menjen ilyen eseményekre, mert te egyedül vagy.

2011. júl. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!