Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesajnálnak, mert nincs...

Lesajnálnak, mert nincs párom, de ha közlöm, hogy feladtam a keresést, miért szövegelnek?

Figyelt kérdés

annyira fel tud bosszantani néhány ilyen "jóindulatú" emberke...

a családomban minden tesónak, unokatesónak PÁRJA van, és úgy kezelik ezt, mintha v.mi tartozék lenne, ami nélkül nem ember az ember.

minden közös eseményre magukkal cibálják a PÁRT, és csak én állok ott folyton, mint 1 h.lye, egyedül.

annyira belefáradtam, mindig kérdezgetik gonoszan, hogy miért nem pasizok, mikor lesz már v.kim, hol hagytam az "udvarlót" ... és már gyűlölöm őket.

ha ideges vok, közlöm, h elegem van, nem kell senki, erre elkezdik papolni, h majd "benő még a fejem lágya", meg biggyesztik a szájukat, h "majd találsz v.kit".

olyan értéktelennek néznek, amiért nincs senkim, pedig sok fiúnak tetszek, és buta sem vok.

csak egyszerűen sosincs szerencsém, mert akik próbálkoznak nálam, mind kiderül, hogy (drogoztak, börtönben ültek, van még 2 csajuk stb.).

Hogy állítsam már le a családom erről a témáról? lassan eljutok oda, hogy egy közös összejövetelre sem megyek már el. -.-

komolyan, kínomban azt is fontolgattam, ráveszek v.mi idősebb férfit, hogy szexért cserébe jelenjen meg néha velem, hogy ne kelljen a h.lyeségeiket hallgatnom. :S

20/L


2011. júl. 14. 00:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

az zavar, hogy rajtam kívűl MINDENKINEK van párja, és elhozzák az ilyen egyhetes csajaikat is...

de nem érdekel, v.hogy ráveszek én is v.kit csakazértis >.<

2011. júl. 14. 02:37
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert mondjak, mert te azt mondod nekik, hogy feladtad a keresest, ami azt tukrozi, hogy akarsz part, csak nem jon ossze. Ha azt mondanad, hogy most nem akarsz parkapcsolatot, az jobb lenne. 20 evesen mit adsz fel? Nekem addig baratom sem volt. Nehogy mar ilyen fiatalon kiegj. Ugy irsz, mintha neked meg befellegzett volna, mikor meg olyan fiatal vagy.
2011. júl. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ava87 ***** válasza:

Mondd meg nekik egyszer és világosan, hogy szálljanak le rólad, majd lesz valakid akkor, amikor lesz, és törődjenek a maguk dolgával, te többet nem akarsz erről velük beszélni. Ha ezek után is felhozzák a témát, akkor tettesd magad süketnek, előbb-utóbb majdcsak leesik nekik, hogy te tényleg nem velük óhajtod megbeszélni, hogy jársz-e épp valakivel vagy sem.

Régebben engem is cseszegettek, persze jószándékú érdeklődésnek álcázva (igaz, nem a rokonaim), mígnem egyszer közöltem, hogy majd ha ÉN akarok erről beszélni, akkor majd ÉN szóba hozom, de addig is hagyjanak nekem békét. Volt, aki nem fogta fel elsőre, de aztán csak sikerült elérnem, hogy ne nyaggassanak ezzel.

Különben meg, amikor még nem voltam férjnél, de valahova mennem kellett, ahova előreláthatóan mindenki vitte a partnerét, akkor én meg volt, hogy a legjobb barátnőmet "vittem" magammal, vagy a legjobb fiú barátomat. Volt, aki ezen is fennakadt, hogy én miért nem a "pasimmal" megyek (aki ugyebár nem volt), de megmondtam, hogy ne akadékoskodjanak már, ők is azzal jöttek, aki fontos nekik, hát én is.

2011. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. fiatal vagy még, hogy feladd, én 31 évesen találtam meg a férjemet

2. nem igaz, hogy "nincs szerencséd", pontosabban igaz, de ez NEM csak a szerencsén múlik - ha a sült galambot várod, és csak azzal ismerkedsz, aki "próbálkozik" nálad, tényleg egyszerűbb feladni. Válassz te!

---

Olvastam egy sztorit valami női magazinban, ugyanez volt a lánnyal a szitu. Mesélte, hogy egyszer elfogyott a türelme, és amikor cseszegették, sírva fakadt, és azt hazudta, hogy meghalt a vőlegénye. Onnantól fogva senki nem cseszegette soha.

Szóval a helyzeted nem egyedi. Sok lánnyal ez van, én is ismerem a szitut.

2011. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A legelső barátomat 20 évesen ismertem meg! Azért ne ásd el magad!


Vállald fel magad és tojj a többiek fejére! A te életed a te döntésed!


Nekem azt mondták sokan, hogy soha nem lesz barátom, a 15 éves unokahúgom előbb befaszizott mint én. De engem nem érdekelt. Én csak azért nem akartam egy kapcsolatba se belemenekülni, mert mások így tartják "normálisnak"


Most meg nekem egy összejött egy olyan sráccal, aki figyel rám, intelligens, mindig szervezünk programokat és ha kell erkölcsileg, lelkileg és anyagilag is támogat!


A többi rokon és barát meg folyton nyávog, hogy a párjuk így meg úgy... meg szakítottunk... stb.


Saját tapasztalat alapján mindig azok az emberek haladnak fejhosszal a többiek előtt aki a saját tempójukba teszik a dolgukat és ezt felmerik vállalni! Ideje lenne neked is felvállalnod!


21/L

2011. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"és elhozzák az ilyen egyhetes csajaikat is..."


Az meg az ő dolguk. A te életed a tiéd, az ő életük meg az övék. Nekik sem kéne ítélkezni feletted, meg neked sem felettük. Ha nekik így jó, hát így jó. Te meg éld a saját életed, ahogy jónak látod, ne foglalkozz a piszkálódásokkal.

2011. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Próbáld elcsábítani a párjaikat :)

Akár lány akár fiú :D lehetőleg összeröffenésen és nyilvánosan. Legyél nyomulós rájuk, aztán majdcsak észhez térnek. A fiúkat könnyebb :)

2011. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!