Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem szidnak le ha...

Miért engem szidnak le ha megromlik valamilyen kaja?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha csak én lennék a családban, aki eszik!

Apa ha megy vásárolni hoz kb 10 csomag szalámit. Ha nem fogy el és megromlik, engem hibáztatnak..


Ráadásul diétázok, szóval nem is eszek szalámikat... Hiába beszélek velük..


15/L


2011. júl. 12. 16:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

16:34-es vagyok továbbra is. Ha esetleg valamiért nem tudnánk több élelmet szerezni, 1-2 évig biztosan ellennénk a mélyhűtőben, kamrában tárolt húsokkal, zöldségekkel, később a konzervekkel, befőttekkel. Rengeteg hús van a hűtőládában, ami már évek óta ott van, az már persze nem jó. Ezeket olvasztgatom ki, és ha még aránylag jól néz ki, megkapják az errefelé kóborló idegen állatok plusz a saját. Ami már nagyon csúnya, azt meg elásom mélyen a földbe. Állandóan vesznek, kapnak is húsokat, és mindig annyi kaja van itthon, hogy plusz 10 embert etethetnénk simán, de ha anyám főz, ő sem tud csak négyünknek: 10 liter leves a minimum, plusz a belevalók, zöldségek, hús, stb. Képtelen kevesebbet... ezért amikor lehet, én főzök, mert max annyit csinálok, amit két napra ehetünk, és ritkán dobódik ki belőle...


Nem éltek rosszul egyébként gyerekkorukban sem a szüleim, felnőttkorukra, a rendszerváltás előtti és utáni első évtizedben meg kifejezetten jól. Ma már kicsit nehezebb, de tökéletesen megvagyunk, és tudnának is félretenni, de mindkettő megrögzött költekező, ha maradt egy "felesleges" 10-20 ezres, akkor mennek lottózni, vásárolgatni azonnal. Sajnos nem tudok velük mit tenni, és félek, hogy ez még rosszabb lesz 70-75 felett, amikor már épülnek lefelé... most is láthatóak már a jelek...

2011. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
8%

Talán rád van bízva a kidobás.


TALÁN RÁD VAN BÍZVA A KIDOBÁS!!!!



A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:01

2011. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
F@szául élhettek, nekünk pont most vették le felére anyum fizetését, jelenleg kajára havi ezer Ft van, mert elment mind a csekkekre, nem tudjuk, hogy mi lesz, mert az ezer forintból sincs már, csak párszáz Ft, mert vettünk tejfölt meg kenyeret, mást nem is eszünk.
2011. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Vannak kóbor kutyák a környéken?
2011. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
vágd be a fagyasztóba a szalámit és kész
2011. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mért nem adod a felesleget egy ismerősnek, vagy egy templomba, hajléktalan szállóra.
2011. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
16:34-es ismét: a felesleg mindig megy ismerősöknek, vagy a közelben élő szegény családnak, de ezen felül 1-2 adagnyi mindig marad itthon. Ez dobódik ki rendszeresen...
2011. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:11


Itt nem te vagy a téma, hanem a kérdező. Nem érdekel senkit, hogy te mennyi kaját dobsz ki vagy hogy apud minden romlott dolgot meg akar enni.

Aki ír az nem neked ír, hanem a kérdezőnek. Ne te válaszolj már helyette.

2011. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!