Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem szidnak le ha...

Miért engem szidnak le ha megromlik valamilyen kaja?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha csak én lennék a családban, aki eszik!

Apa ha megy vásárolni hoz kb 10 csomag szalámit. Ha nem fogy el és megromlik, engem hibáztatnak..


Ráadásul diétázok, szóval nem is eszek szalámikat... Hiába beszélek velük..


15/L


2011. júl. 12. 16:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Apa is ezt csinálja. Rengeteget vesz mindenből...
2011. júl. 12. 16:35
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele vásárolni, és mikor pakol a kosárba, kapkodjad, rakd vissza a polcra, és sipítozz: Már megint meg fog romlani! Minek ennyi?! Ki eszi ezt meg?!
2011. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Még a spenótot is megkóstolta."

:)))))))))))))) Miért, a spenót az olyan rettenetes dolog?


Egyébként elég durva, amit írsz, nem gondoltam, hogy van ilyen. Lehet, hogy kicsi korában nagyon szegények voltak, éheztek, azért ilyen "gyűjtögető"?

2011. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
Mert Te vagy a pici gyerekuk, neked vasarolnak, nehogy ehen halj, mindend meg legyen, igy elvarjak, hogy meg is edd.
2011. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
addig nincs okod panaszra amíg vesznek kaját, ha már nem vesznek mert nem lesz rá pénz és éhezni fogsz akkor nyugodtan panaszkodhatsz.
2011. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
16:42 - igen, számára nagyon borzasztó, de amit ő szerez, azt megeszi, legyen bármi :) Amit mi főzünk, az nem baj ha dobódik ki, legyen akár szarvasgombás libamájas kaviár (:)), de az ő finomfőzeléke ki ne dobódjon!!!
2011. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hát én megértem, hogy a kicsi drága gyerekük, de azért nem kellene mindent bolond módjára összevásárólni, megvárni míg megromlik és így megetetni a gyerekkel.

Egyáltalán, másra nincs mire költeniük?

2011. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Talán rád van bízva a kidobás.
2011. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
47%
te vagy Meg a family guy bol
2011. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Sok ember ugy nezi ha ures a fridzs, akkor szegenyek, ha meg van pakolva, akkor van mit enni, elegge gazdagok. Sokan igy merik az anyagi es tarsadalmi nivot. Azt, hogy ki kell dobni, nem szamit, csak legyen mibol megvenni.
2011. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!